Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podbela

V meste Podbela (Slovinsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Podbela

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Podbela

apartma MAKS

apartma MAKS

Ubytovanie (Dovolenkový dom) apartma MAKS. Featuring a garden and a terrace, apartma MAKS provides accommodation in Podbela with free WiFi and city views. Ubytovanie apartma MAKS sa nachádza v meste Podbela (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiša Belin

Hiša Belin

Ubytovanie (Apartmán) Hiša Belin. SB is set in Podbela and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 30 km from Tarvisio. Ubytovanie Hiša Belin sa nachádza v meste Podbela (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Hrast - Podbela

Apartmaji Hrast - Podbela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Hrast - Podbela. Offering a bar, Apartmaji Hrast - Podbela offers accommodation in Podbela. Ubytovanie Apartmaji Hrast - Podbela sa nachádza v meste Podbela (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Podbela

Mesto Podbela sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Podbela.