Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podkopná Lhota

V meste Podkopná Lhota (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Podkopná Lhota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Podkopná Lhota

Penzion Na Skole

9,3

Penzion Na Skole

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Na Skole. Penzión Na Skole sa nachádza v obci Podkopná Lhota a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Na Skole sa nachádza v meste Podkopná Lhota (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Skole má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hostinec Penzion Na Skole momentálne evidujeme 90 recenzií.

Pension Úsvit

Pension Úsvit

Ubytovanie (Apartmán) Pension Úsvit. Penzión Úsvit sa nachádza v obci Podkopná Lhota v Zlínskom kraji. Ponúka trojhviezdičkové ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Pension Úsvit sa nachádza v meste Podkopná Lhota (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Pension Úsvit nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Podkopná Lhota

Mesto Podkopná Lhota sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Podkopná Lhota.