Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podtureň

V meste Podtureň (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Podtureň

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Podtureň

Tiny Houses Tatry

9,5

Tiny Houses Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Tiny Houses Tatry. Rekreačný dom Domčeky Tatry so záhradou a grilom sa nachádza v obci Podtureň, 2,9 km od Liptovského hradu a 5 km od Liptovského Mikuláša a termálneho... Ubytovanie Tiny Houses Tatry sa nachádza v meste Podtureň (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Tiny Houses Tatry má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Tiny Houses Tatry momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartmány MS Liptovský Ján

9,4

Apartmány MS Liptovský Ján

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány MS Liptovský Ján. Apartmány MS Liptovský Ján sa nachádzajú v obci Podtureň, 50 km od Popradu, a ponúkajú bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány MS Liptovský Ján sa nachádza v meste Podtureň (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány MS Liptovský Ján má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány MS Liptovský Ján momentálne evidujeme 35 recenzií.

Tiny House Lavender

9,1

Tiny House Lavender

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tiny House Lavender. Dovolenkový dom Tiny House Lavender s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Podtureň, 2 km od termálneho kúpaliska v Liptovskom Jáne a 2,9 km... Ubytovanie Tiny House Lavender sa nachádza v meste Podtureň (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Tiny House Lavender má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Tiny House Lavender momentálne evidujeme 19 recenzií.

Privat BEA

9

Privat BEA

Ubytovanie (Apartmán) Privat BEA. Apartmán Privat BEA sa nachádza v obci Podtureň. Ponúka spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Privat BEA sa nachádza v meste Podtureň (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat BEA má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Privat BEA momentálne evidujeme 14 recenzií.

Chalupa u Valiky

Chalupa u Valiky

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa u Valiky. Chalupa u Valiky ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a so záhradou s grilom v obci Podtureň, len 1,28 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Ubytovanie Chalupa u Valiky sa nachádza v meste Podtureň (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Chalupa u Valiky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Podtureň

Mesto Podtureň sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Podtureň.