Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podunajské Biskupice

V meste Podunajské Biskupice (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Podunajské Biskupice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Podunajské Biskupice

Dizajnový apartmán v Bratislave

10

Dizajnový apartmán v Bratislave

Ubytovanie Dizajnový apartmán v Bratislave. Located in Bratislava, 8.5 km from Ondrej Nepela Arena and 10 km from UFO Observation Deck, Dizajnový apartmán v Bratislave offers air conditioning. Ubytovanie Dizajnový apartmán v Bratislave sa nachádza v meste Podunajské Biskupice (Slovensko - Bratislavský kraj).

Economy and lovely

6,8

Economy and lovely

Ubytovanie (Bed and breakfast) Economy and lovely. Ubytovacie zariadenie Economy and lovely s terasou sa nachádza v Bratislave, 8 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu, 9 km od Vyhliadkovej plošiny UFO a 10... Ubytovanie Economy and lovely sa nachádza v meste Podunajské Biskupice (Slovensko - Bratislavský kraj).

Happy 3.

Happy 3.

Ubytovanie (Privát) Happy 3.. Happy 3., a property with a terrace, is situated in Bratislava, 7 km from Ondrej Nepela Arena, 8 km from St. Ubytovanie Happy 3. sa nachádza v meste Podunajské Biskupice (Slovensko - Bratislavský kraj).

Economy group

Economy group

Ubytovanie (Privát) Economy group. Set in Bratislava, 10 km from Incheba and 11 km from St. Michael's Gate, Economy group offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Economy group sa nachádza v meste Podunajské Biskupice (Slovensko - Bratislavský kraj).

House apartments, terrace grill, guarded private parking, fast wifi.

House apartments, terrace grill, guarded private parking, fast wifi.

Ubytovanie (Penzión) House apartments, terrace grill, guarded private parking, fast wifi.. Ubytovacie zariadenie House apartments, terrace grill, guarded private parking, fast wifi sa nachádza v Bratislave, 8 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu... Ubytovanie House apartments, terrace grill, guarded private parking, fast wifi. sa nachádza v meste Podunajské Biskupice (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartman Biskupice

Apartman Biskupice

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Biskupice. Ubytovanie Apartman Biskupice s patiom sa nachádza vo Fiľakove v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Apartman Biskupice sa nachádza v meste Podunajské Biskupice (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Economy trio

Economy trio

Ubytovanie (Privát) Economy trio. Ubytovacie zariadenie Economy trio sa nachádza v bratislavskej štvrti Podunajské Biskupice, 8 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu, 9 km od vyhliadkovej... Ubytovanie Economy trio sa nachádza v meste Podunajské Biskupice (Slovensko - Bratislavský kraj).

Economy 4you

Economy 4you

Ubytovanie (Privát) Economy 4you. Ubytovacie zariadenie Economy 4you sa nachádza v bratislavskej štvrti Podunajské Biskupice, 8 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu, 9 km od vyhliadkovej... Ubytovanie Economy 4you sa nachádza v meste Podunajské Biskupice (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytovanie v meste Podunajské Biskupice

Mesto Podunajské Biskupice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Podunajské Biskupice.