Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Polevsko

V meste Polevsko (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Polevsko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Polevsko

Apartmány Polevsko

9,8

Apartmány Polevsko

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Polevsko. Set in Polevsko, Apartmány Polevsko has a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Apartmány Polevsko sa nachádza v meste Polevsko (Česká republika - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Polevsko má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Apartmány Polevsko momentálne evidujeme 117 recenzií.

Chalet Polevsko

Chalet Polevsko

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Polevsko. Located in Polevsko in the Liberec region, Chalet Polevsko has a patio. The property is 48 km from Kirschau and private parking is provided. Ubytovanie Chalet Polevsko sa nachádza v meste Polevsko (Česká republika - Liberecký kraj). Pre Horská chata Chalet Polevsko nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hana

Hana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hana. Hana is situated in Polevsko and offers a garden and a terrace. The accommodation is 48 km from Kirschau. Ubytovanie Hana sa nachádza v meste Polevsko (Česká republika - Liberecký kraj). Pre Dovolenkový dom Hana nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home in Polevsko 1212

Holiday home in Polevsko 1212

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Polevsko 1212. Holiday home in Polevsko 1212 is set in Polevsko. The accommodation is 38 km from Zittau. Ubytovanie Holiday home in Polevsko 1212 sa nachádza v meste Polevsko (Česká republika - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Holiday home in Polevsko 1212 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Polevsko Penzion a Restaurace

Polevsko Penzion a Restaurace

Ubytovanie (Penzión) Polevsko Penzion a Restaurace. Penzion Na Křižovatce is set in Polevsko. The guest house features family rooms. Bad Schandau is 31 km from the guest house, while Bautzen is 45 km away. Ubytovanie Polevsko Penzion a Restaurace sa nachádza v meste Polevsko (Česko - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Roubenka Polevsko

Roubenka Polevsko

Ubytovanie (Chata v prírode) Roubenka Polevsko. Situated in Polevsko, 49 km from Kirschau, Roubenka Polevsko features a garden and free WiFi. Ubytovanie Roubenka Polevsko sa nachádza v meste Polevsko (Česká republika - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Roubenka Polevsko nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Polevsko

Mesto Polevsko sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Polevsko.