Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Polička

V meste Polička (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Polička

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Polička

Penzion Statek Široký Důl

9

Penzion Statek Široký Důl

Ubytovanie (Penzión) Penzion Statek Široký Důl. Penzión Statek Široký Důl sa nachádza v obci Široký Důl a ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Penzion Statek Široký Důl sa nachádza v meste Polička (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion U Purkmistra

8,9

Penzion U Purkmistra

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Purkmistra. Penzión U Purkmistra sa nachádza v centre Poličky, v historickej budove z roku 1846. Ubytovanie Penzion U Purkmistra sa nachádza v meste Polička (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Purkmistra má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion U Purkmistra momentálne evidujeme 50 recenzií.

Hotel THT

8,5

Hotel THT

Ubytovanie (Hotel) Hotel THT. Hotel THT is located in the Pardubice region in Polička’s historic town centre. Ubytovanie Hotel THT sa nachádza v meste Polička (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel THT má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel THT momentálne evidujeme 52 recenzií.

Hotel Pivovar

7,5

Hotel Pivovar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pivovar. Hotel Pivovar sa nachádza priamo v centre mesta Polička. Ponúka pekne zariadené izby a v hotelovej reštaurácii sú podávané jedlá českej kuchyne. Ubytovanie Hotel Pivovar sa nachádza v meste Polička (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Pivovar má celkové hodnotenie 7,5. Pre Hotel Hotel Pivovar momentálne evidujeme 257 recenzií.

Apartmány Maksičky

Apartmány Maksičky

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Maksičky. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Apartmány Maksičky is located in Polička. Ubytovanie Apartmány Maksičky sa nachádza v meste Polička (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Polička

Apartmán Polička

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Polička. Situated in Polička in the Pardubice region, Apartmán Polička has a garden. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytovanie Apartmán Polička sa nachádza v meste Polička (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ubytování Iveta

ubytování Iveta

Ubytovanie (Vidiecky dom) ubytování Iveta. Situated in Polička, ubytování Iveta provides accommodation with free WiFi. The country house offers a terrace. Ubytovanie ubytování Iveta sa nachádza v meste Polička (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 750 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Polička

Mesto Polička sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Polička.