Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Poljica

V meste Poljica (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Poljica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Poljica

BEACH HOUSE Zecja

9

BEACH HOUSE Zecja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BEACH HOUSE Zecja. Ubytovacie zariadenie BEACH HOUSE Zecja sa nachádza v meste Zastražišće. Mesto Hvar je vzdialené 41 km. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie BEACH HOUSE Zecja sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Humac Hvar

Villa Humac Hvar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Humac Hvar. Located in Humac in the Hvar Island Region, this holiday home features a garden with a children's playground. The unit is 48 km from Split. Ubytovanie Villa Humac Hvar sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Two-Bedroom Holiday Home in Poljica

Two-Bedroom Holiday Home in Poljica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Poljica. Featuring an outdoor pool and sea views, Two-Bedroom Holiday Home in Poljica is set in Poljica. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Poljica sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 389 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

STARI DVORI POLJICA

STARI DVORI POLJICA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) STARI DVORI POLJICA. STARI DVORI POLJICA is located in Poljica and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie STARI DVORI POLJICA sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

0-Bedroom Holiday Home in Poljica

0-Bedroom Holiday Home in Poljica

Ubytovanie (Apartmán) 0-Bedroom Holiday Home in Poljica. 0-Bedroom Holiday Home in Poljica is situated in Poljica and offers barbecue facilities. Ubytovanie 0-Bedroom Holiday Home in Poljica sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Poljica

Mesto Poljica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Poljica.