Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Polomka

V meste Polomka (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Polomka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Polomka

Hámornícky Dom

9,7

Hámornícky Dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hámornícky Dom. Ubytovanie Hámornícky Dom sa nachádza v obci Polomka v Banskobystrickom kraji. Ponúka terasu, výhľad na hory, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hámornícky Dom sa nachádza v meste Polomka (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hámornícky Dom má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Hámornícky Dom momentálne evidujeme 20 recenzií.

Guest House Lucinka

Guest House Lucinka

Ubytovanie (Penzión) Guest House Lucinka. Penzión Guest House Lucinka sa nachádza v obci Polomka a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. V penzióne sa predávajú skipasy. Ubytovanie Guest House Lucinka sa nachádza v meste Polomka (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Penzión Guest House Lucinka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartment club66

Apartment club66

Ubytovanie (Apartmán) Apartment club66. Featuring a sauna, Apartment club66 is located in Polomka. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment club66 sa nachádza v meste Polomka (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Polomka

Mesto Polomka sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Polomka.