Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Poltár

V meste Poltár (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Poltár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Poltár

Chata Línia

Chata Línia

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Línia. Chata Línia sa nachádza v Poltári a ponúka záhradu a spoločenskú miestnosť. Hostia môžu využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Chata Línia sa nachádza v meste Poltár (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata Línia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie Adina Poltár

Ubytovanie Adina Poltár

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Adina Poltár. Located in Poltár, in a building dating from 2009, Ubytovanie Adina Poltár provides a terrace and guestrooms with free WiFi. Ubytovanie Ubytovanie Adina Poltár sa nachádza v meste Poltár (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Ubytovanie Adina Poltár nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie Penzión Iveta

Ubytovanie Penzión Iveta

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Penzión Iveta. Located in Poltár, Ubytovanie Penzión Iveta features free WiFi. All units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie Ubytovanie Penzión Iveta sa nachádza v meste Poltár (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ranč Megi

Ranč Megi

Ubytovanie (Kemping) Ranč Megi. Ubytovacie zariadenie Ranč Megi sa nachádza v obci Poltár, 26 km od Rimavskej Soboty. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Súčasťou kempingu je terasa. Ubytovanie Ranč Megi sa nachádza v meste Poltár (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Kemping Ranč Megi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Poltár

Mesto Poltár sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Poltár.