Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pomurje

V meste Pomurje (Slovinsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pomurje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pomurje

Hišice Čarna - Houses Čarna

Hišice Čarna - Houses Čarna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hišice Čarna - Houses Čarna. Situated in Puconci in the Pomurje region, Hišice Čarna - Houses Čarna features a terrace and garden views. Ubytovanie Hišice Čarna - Houses Čarna sa nachádza v meste Pomurje (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vilana - quiet family house with a stunning view

Vilana - quiet family house with a stunning view

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vilana - quiet family house with a stunning view. Vilana - quiet family house with a stunning view is situated in Puconci and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Vilana - quiet family house with a stunning view sa nachádza v meste Pomurje (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Počitniška hiša Grube

Počitniška hiša Grube

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Počitniška hiša Grube. Počitniška hiša Grube is situated in Puconci. Featuring free WiFi, the property also has a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Počitniška hiša Grube sa nachádza v meste Pomurje (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pomurje

Mesto Pomurje sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Pomurje.