Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Poniklá

V meste Poniklá (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Poniklá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Poniklá

MIMA Apartmán

9,7

MIMA Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) MIMA Apartmán. MIMA Apartmán is situated in Poniklá. The accommodation is 23 km from Harrachov, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytovanie MIMA Apartmán sa nachádza v meste Poniklá (Česko - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment U Videmanů

9,7

Apartment U Videmanů

Ubytovanie (Apartmán) Apartment U Videmanů. Situated in Poniklá, Apartment U Videmanů features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment U Videmanů sa nachádza v meste Poniklá (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytovanie Apartment U Videmanů má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment U Videmanů momentálne evidujeme 14 recenzií.

Chata Babeta

9,5

Chata Babeta

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Babeta. Set in Poniklá, Chata Babeta provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chata Babeta sa nachádza v meste Poniklá (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytovanie Chata Babeta má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chata Babeta momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Woodcock

9,2

Apartmán Woodcock

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Woodcock. Featuring accommodation with a private pool, city view and a patio, Apartmán Woodcock is set in Poniklá. Ubytovanie Apartmán Woodcock sa nachádza v meste Poniklá (Česko - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Rozárka

Apartmány Rozárka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Rozárka. Apartmány Rozárka is set in Poniklá. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartmány Rozárka sa nachádza v meste Poniklá (Česko - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 506 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Poniklá

Mesto Poniklá sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Poniklá.