Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Povlja

V meste Povlja (Chorvátsko) máme celkom 115 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Povlja

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Povlja

Bracera

10

Bracera

Ubytovanie (Apartmán) Bracera. Featuring a shared lounge, a private beach area, and barbecue facilities, Bracera provides accommodation in Povlja with free WiFi and sea views. Ubytovanie Bracera sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Tempera

9,9

Apartment Tempera

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tempera. Klimatizovaný apartmán Tempera sa nachádza v meste Povlja, 38 km od Splitu. Ponúka balkón s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Tempera sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Fig Tree

9,9

Fig Tree

Ubytovanie (Apartmán) Fig Tree. Located in Povlja, Fig Tree provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Fig Tree sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Tudor

9,9

Apartment Tudor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tudor. APARTMÁN TUDOR ponúka ubytovanie v letovisku Povlja, 37 km od Splitu. K dispozícii máte balkón. Ubytovanie Apartment Tudor sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Ada 1

9,8

Apartmani Ada 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ada 1. Situated in Povlja in the Brac Island region, Apartmani Ada 1 has a balcony. Ubytovanie Apartmani Ada 1 sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Ruzicin dvor

9,8

Ruzicin dvor

Ubytovanie (Apartmán) Ruzicin dvor. Ubytovanie Ruzicin dvor sa nachádza v letovisku Povlja a ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je klimatizované a nájdete ho 30 km od mesta Bol. Ubytovanie Ruzicin dvor sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Snježana Povlja

9,8

Apartment Snježana Povlja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Snježana Povlja. Ubytovacie zariadenie Apartment Snježana Povlja sa nachádza 500 metrov od centra mesta Povlja, na vyvýšenej polohe, z ktorej sa môžete pokochať výhľadom. Ubytovanie Apartment Snježana Povlja sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Mery

9,8

Apartment Mery

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mery. Situated in Povlja in the Brac Island region, Apartment Mery features a balcony. Ubytovanie Apartment Mery sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Sanja

9,7

Apartman Sanja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sanja. Located in Povlja, Apartman Sanja provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Sanja sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

SEAVIEW apartment SPARKLE ISKRA - Povlja, Brač

9,7

SEAVIEW apartment SPARKLE ISKRA - Povlja, Brač

Ubytovanie (Apartmány) SEAVIEW apartment SPARKLE ISKRA - Povlja, Brač. With sea views, SEAVIEW apartment SPARKLE ISKRA - Povlja, Brač is situated in Povlja and has a restaurant and an ATM. Ubytovanie SEAVIEW apartment SPARKLE ISKRA - Povlja, Brač sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Antica

9,7

Apartment Antica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Antica. Set in Povlja in the Brac Island region, Apartment Antica has a balcony and sea views. The property is 30 km from Bol and free private parking is offered. Ubytovanie Apartment Antica sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Ada 2

9,7

Apartmani Ada 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ada 2. Apartmani Ada 2 is located in Povlja and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartmani Ada 2 sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Djurdjica

9,7

Apartments Djurdjica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Djurdjica. Situated in Povlja in the Brac Island region, Apartments Djurdjica features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Djurdjica sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Renato

9,7

Apartmani Renato

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Renato. Apartmány Renato so záhradou sa nachádzajú v letovisku Povlja, 38 km od Splitu. Ubytovanie Apartmani Renato sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Robinzon Villa Zavala

9,6

Robinzon Villa Zavala

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinzon Villa Zavala. Robinzon Villa Zavala je samostatne stojaci dovolenkový dom v obci Povlja 200 metrov od mora. Ponúka terasu s vonkajším bazénom a výhľad na more. Ubytovanie Robinzon Villa Zavala sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Vana

9,6

Apartmani Vana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Vana. Ubytovanie Apartmani Vana sa nachádza v obci Povlja na ostrove Brač a ponúka patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmani Vana sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Markioli

9,6

Apartment Markioli

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Markioli. Apartmány Markioli sa nachádzajú v letovisku Povlja a ponúkajú záhradu a slnečnú terasu. Split je vzdialený 37 km. Ubytovanie Apartment Markioli sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Large apartment in an old Dalmatian house

9,4

Large apartment in an old Dalmatian house

Ubytovanie (Apartmán) Large apartment in an old Dalmatian house. Large apartment in an old Dalmatian house is located in Povlja and offers a restaurant. The air-conditioned accommodation is 29 km from Bol. Ubytovanie Large apartment in an old Dalmatian house sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Delia

9,4

Apartments Delia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Delia. Situated in Povlja, Apartments Delia features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartments Delia sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Vallis

9,3

Holiday Home Vallis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vallis. Dovolenkový dom Vallis sa nachádza v letovisku Povlja a ponúka sezónny vonkajší bazén, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Vallis sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Mimako

9,2

Holiday Home Mimako

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mimako. Set in Povlja in the Brac Island region, Holiday Home Mimako has a terrace and sea views. The property is 31 km from Bol, and private parking is offered. Ubytovanie Holiday Home Mimako sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Libana

9

Villa Libana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Libana. Vila Libana sa nachádza v centre malej rybárskej dedinky Povlja a je obklopená stredomorskými palmami, olivovníkmi, citrónovníkmi a magnóliami. Ubytovanie Villa Libana sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa LIBE 2

8,9

Villa LIBE 2

Ubytovanie (Apartmány) Villa LIBE 2. Táto vila s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, záhradou a terasou sa nachádza v meste Baška Voda. Promenáda je situovaná vo vzdialenosti 100 metrov. Ubytovanie Villa LIBE 2 sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Kuca za odmor Doda

8,8

Kuca za odmor Doda

Ubytovanie (Apartmán) Kuca za odmor Doda. Apartmán Doda s terasou sa nachádza v obci Povlja a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným WiFi pripojením na internet. Ubytovanie Kuca za odmor Doda sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Maria

8,5

Apartments Maria

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maria. Apartmány Maria sa nachádzajú sa iba 50 metrov od kamienkovej pláže a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním s výhľadom na Stredozemné more. Ubytovanie Apartments Maria sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Vacation House "Pave"

8,4

Vacation House "Pave"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation House "Pave". Ubytovacie zariadenie Coastal vacation house in nature sa nachádza v obci Povlja a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Vacation House "Pave" sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Nada

8,3

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nada. Tento apartmán sa nachádza v obci Povlja a ponúka terasu. Od mesta Split je vzdialený 37 km. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Turističko naselje Punta

7,4

Turističko naselje Punta

Ubytovanie (Apartmány) Turističko naselje Punta. Ubytovacie zariadenie Turističko naselje Punta sa nachádza v obci Povlja, 31 km od mesta Bol, a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Turističko naselje Punta sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Three-Bedroom Apartment in Povlja

Three-Bedroom Apartment in Povlja

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Povlja. Offering free WiFi and sea views, Three-Bedroom Apartment in Povlja is an accommodation located in Povlja. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Povlja sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Jure - sea view

Apartments Jure - sea view

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jure - sea view. Situated in Povlja, Apartments Jure - sea view offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Jure - sea view sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Zorka

Apartman Zorka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zorka. Ubytovanie Apartman Zorka sa nachádza v obci Povlja, 24 km od mesta Bol. Ponúka reštauráciu, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhľad na more a klimatizáciu. Ubytovanie Apartman Zorka sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4936-2)

Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4936-2)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4936-2). Located in Povlja in the Brac Island region, Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4936-2) features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment in Povlja with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4936-2) sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Franka

Apartments Franka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Franka. Ubytovacie zariadenie Apartments Franka sa nachádza v letovisku Povlja a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Franka sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Vanja

Apartments Vanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vanja. Located in Povlja, 31 km from Bol, Apartments Vanja provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Vanja sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Comfy Apartment Iskra in Povlja near Sea

Comfy Apartment Iskra in Povlja near Sea

Ubytovanie (Apartmán) Comfy Apartment Iskra in Povlja near Sea. Comfy Apartment Iskra in Povlja near Sea is situated in Povlja and offers water sports facilities and barbecue facilities. Ubytovanie Comfy Apartment Iskra in Povlja near Sea sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments with a parking space Povlja, Brac - 8628

Apartments with a parking space Povlja, Brac - 8628

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Povlja, Brac - 8628. Apartment Povlja 8628c offers accommodation in Povlja, 38 km from Split and 15 km from Makarska. The air-conditioned unit is 37 km from Hvar. Ubytovanie Apartments with a parking space Povlja, Brac - 8628 sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Povlja 2922a

Apartment Povlja 2922a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Povlja 2922a. Situated in Povlja, Apartment Povlja 2922a features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Povlja 2922a sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Povlja 14399c

Apartment Povlja 14399c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Povlja 14399c. Located in Povlja in the Brac Island region, Apartment Povlja 14399c is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Povlja 14399c sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Bakula 1539

Apartments Bakula 1539

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bakula 1539. Located in Povlja, 30 km from Bol, Apartments Bakula 1539 provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Bakula 1539 sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments by the sea Povlja, Brac - 708

Apartments by the sea Povlja, Brac - 708

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Povlja, Brac - 708. Offering free WiFi and sea views, Apartments by the sea Povlja, Brac - 708 is an accommodation located in Povlja. Ubytovanie Apartments by the sea Povlja, Brac - 708 sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments by the sea Povlja, Brac - 12362

Apartments by the sea Povlja, Brac - 12362

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Povlja, Brac - 12362. Located in Povlja, this air-conditioned apartment is 38 km from Split. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Apartments by the sea Povlja, Brac - 12362 sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments by the sea Povlja, Brac - 12352

Apartments by the sea Povlja, Brac - 12352

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Povlja, Brac - 12352. Tento klimatizovaný apartmán s balkónom sa nachádza v meste Povlja. Od mesta Split je vzdialený 38 km a hosťom ponúka výhľad na more. Ubytovanie Apartments by the sea Povlja, Brac - 12352 sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Arija apartments

Villa Arija apartments

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Arija apartments. Located in Povlja in the Brac Island region, Villa Arija apartments provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Villa Arija apartments sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Povlja with Sea View 01

Apartment Povlja with Sea View 01

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Povlja with Sea View 01. Apartment Povlja with Sea View 01 is situated in Povlja. Guests are welcome to enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartment Povlja with Sea View 01 sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Irresistible Villa with Pool in Povlja

Irresistible Villa with Pool in Povlja

Ubytovanie (Vila) Irresistible Villa with Pool in Povlja. Set in Povlja, Irresistible Villa with Pool in Povlja provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Irresistible Villa with Pool in Povlja sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Sofija 1538

Villa Sofija 1538

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Sofija 1538. Boasting an outdoor pool and sea views, Villa Sofija 1538 is set in Povlja. Ubytovanie Villa Sofija 1538 sa nachádza v meste Povlja (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Ubytovanie v meste Povlja

Mesto Povlja sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 115 hotelov a ubytovanie v meste Povlja.