Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prášily

V meste Prášily (Česká republika) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prášily

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prášily

Bruckneruv Dum

9,6

Bruckneruv Dum

Ubytovanie (Penzión) Bruckneruv Dum. Situated in Prášily, in the Šumava National Park, timbered Bruckneruv Dum provides a wine bar, a sauna. Free WiFi is available. Ubytovanie Bruckneruv Dum sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bruckneruv Dum má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Bruckneruv Dum momentálne evidujeme 205 recenzií.

U jezera Laka

9,6

U jezera Laka

Ubytovanie (Apartmány) U jezera Laka. Situated in Prášily, 12 km from Bayerisch Eisenstein, U jezera Laka features a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie U jezera Laka sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie U jezera Laka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány U jezera Laka momentálne evidujeme 28 recenzií.

Chata Klubu Českých Turistů

9,2

Chata Klubu Českých Turistů

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Klubu Českých Turistů. Offering a garden, Chata Klubu Českých Turistů is set in a quiet part of the centre of Prášily. The property has been built by the tourists themselves. Ubytovanie Chata Klubu Českých Turistů sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Klubu Českých Turistů má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Chata Klubu Českých Turistů momentálne evidujeme 36 recenzií.

hotel Chalupa

9,2

hotel Chalupa

Ubytovanie (Hotel) hotel Chalupa. Located in Prášily, hotel Chalupa features a garden, shared lounge, spa and wellness centre, and free WiFi. Ubytovanie hotel Chalupa sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie hotel Chalupa má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel hotel Chalupa momentálne evidujeme 9 recenzií.

Ubytování na Slučím Tahu

9

Ubytování na Slučím Tahu

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování na Slučím Tahu. Offering a barbecue and ski storage space, Ubytování na Slučím Tahu is set near Prášily in a secluded area of Šumava National Park. Ubytovanie Ubytování na Slučím Tahu sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování na Slučím Tahu má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Ubytování na Slučím Tahu momentálne evidujeme 110 recenzií.

Chata U Jakuba

8,2

Chata U Jakuba

Ubytovanie (Penzión) Chata U Jakuba. Chata U Jakuba sa nachádza v centre obce Prášily, v Národnom parku Šumava. Je najstaršou budovou v obci a bola postavená v roku 1777. Ubytovanie Chata U Jakuba sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata U Jakuba má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Chata U Jakuba momentálne evidujeme 203 recenzií.

Villa Karolina

Villa Karolina

Ubytovanie (Hotel) Villa Karolina. Featuring a fitness centre and horseback riding, the Villa Karolína offers rooms with free WiFi. Ubytovanie Villa Karolina sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Pod hůreckým vrchem

Penzion Pod hůreckým vrchem

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pod hůreckým vrchem. Boasting a bar, Penzion Pod hůreckým vrchem is set in Prášily and also provides a garden and a terrace. Guests can enjoy garden views. Ubytovanie Penzion Pod hůreckým vrchem sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování Karolinka

Ubytování Karolinka

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Karolinka. Ubytovanie sa nachádza v Národnom parku Šumava, v tesnej blízkosti Botanickej záhrady Prášily. Ubytovanie Ubytování Karolinka sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytovanie v meste Prášily

Mesto Prášily sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Prášily.