Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prášily

V meste Prášily (Česká republika) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prášily

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prášily

Horský apartmán Prášily

9,7

Horský apartmán Prášily

Ubytovanie (Apartmán) Horský apartmán Prášily. Horský apartmán Prášily is set in Prášily and offers a restaurant and a garden. Ubytovanie Horský apartmán Prášily sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Bruckneruv Dum

9,6

Bruckneruv Dum

Ubytovanie (Penzión) Bruckneruv Dum. Situated in Prášily, in the Šumava National Park, timbered Bruckneruv Dum provides a wine bar, a sauna. Free WiFi is available. Ubytovanie Bruckneruv Dum sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Bruckneruv Dum má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Bruckneruv Dum momentálne evidujeme 205 recenzií.

Chalupa Prášily

9,5

Chalupa Prášily

Ubytovanie Chalupa Prášily. Chalupa Prášily is situated in Prášily. This holiday home features free private parking, bicycle parking and free WiFi. Ubytovanie Chalupa Prášily sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Chata Klubu Českých Turistů

9,2

Chata Klubu Českých Turistů

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Klubu Českých Turistů. Offering a garden, Chata Klubu Českých Turistů is set in a quiet part of the centre of Prášily. The property has been built by the tourists themselves. Ubytovanie Chata Klubu Českých Turistů sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Chata Klubu Českých Turistů má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Chata Klubu Českých Turistů momentálne evidujeme 36 recenzií.

hotel Chalupa

9,2

hotel Chalupa

Ubytovanie (Hotel) hotel Chalupa. Located in Prášily, hotel Chalupa features a garden, shared lounge, spa and wellness centre, and free WiFi. Ubytovanie hotel Chalupa sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie hotel Chalupa má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel hotel Chalupa momentálne evidujeme 9 recenzií.

Ubytování na Slučím Tahu

9

Ubytování na Slučím Tahu

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování na Slučím Tahu. Offering a barbecue and ski storage space, Ubytování na Slučím Tahu is set near Prášily in a secluded area of Šumava National Park. Ubytovanie Ubytování na Slučím Tahu sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Ubytování na Slučím Tahu má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Ubytování na Slučím Tahu momentálne evidujeme 110 recenzií.

Chata U Jakuba

8,2

Chata U Jakuba

Ubytovanie (Penzión) Chata U Jakuba. Chata U Jakuba sa nachádza v centre obce Prášily, v Národnom parku Šumava. Je najstaršou budovou v obci a bola postavená v roku 1777. Ubytovanie Chata U Jakuba sa nachádza v meste Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Chata U Jakuba má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Chata U Jakuba momentálne evidujeme 203 recenzií.

Penzion U Michala

7,9

Penzion U Michala

Ubytovanie Penzion U Michala. Penzión U Michala sa nachádza v centre obce Prášily a ponúka vám reštauráciu, kde môžete ochutnať pokrmy českej kuchyne, a letnú terasu. Ubytovanie Penzion U Michala sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány Prášily - Šumava

7

Apartmány Prášily - Šumava

Ubytovanie Apartmány Prášily - Šumava. Situated in Prášily in the Pilsen region, Apartmány Prášily - Šumava features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmány Prášily - Šumava sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Villa Karolina

Villa Karolina

Ubytovanie (Hotel) Villa Karolina. Featuring a fitness centre and horseback riding, the Villa Karolína offers rooms with free WiFi. Ubytovanie Villa Karolina sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Kovárna

Apartmán Kovárna

Ubytovanie Apartmán Kovárna. Apartmán Kovárna is located in Prášily and offers a terrace. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Apartmán Kovárna sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Pod hůreckým vrchem

Penzion Pod hůreckým vrchem

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pod hůreckým vrchem. Boasting a bar, Penzion Pod hůreckým vrchem is set in Prášily and also provides a garden and a terrace. Guests can enjoy garden views. Ubytovanie Penzion Pod hůreckým vrchem sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány Prášily

Apartmány Prášily

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Prášily. Set in Prášily, 36 km from Viechtach, Apartmány Prášily offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Prášily sa nachádza v meste Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytovanie v meste Prášily

Mesto Prášily sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Prášily.