Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prebl

V meste Prebl (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prebl

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prebl

Ferienhaus Schleinzer

9,9

Ferienhaus Schleinzer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Schleinzer. Ferienhaus Schleinzer is set in Prebl and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Schleinzer sa nachádza v meste Prebl 33a (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Brigitte

7,8

Apartment Brigitte

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Brigitte. Set in Aschau in the Tyrol region, Apartment Brigitte features a garden. Ubytovanie Apartment Brigitte sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Kogelhütte

Ferienhaus Kogelhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Kogelhütte. Located in Prebl, Ferienhaus Kogelhütte provides accommodation with a balcony and free WiFi. With mountain views, this accommodation offers a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Kogelhütte sa nachádza v meste 81 Prebl (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment Brentlhütte 3

Apartment Brentlhütte 3

Ubytovanie (Horská chata) Apartment Brentlhütte 3. Apartment Brentlhütte 3 is situated in Prebl. The accommodation is 43 km from Zeltweg. Ubytovanie Apartment Brentlhütte 3 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Prebl

Mesto Prebl sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Prebl.