Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prebold

V meste Prebold (Slovinsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prebold

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prebold

Garni Sport Hotel Prebold

7,6

Garni Sport Hotel Prebold

Ubytovanie (Hotel) Garni Sport Hotel Prebold. Garni Sport Hotel Prebold Prebold enjoys a picturesque location in the heart of the Savinja Valley. Ubytovanie Garni Sport Hotel Prebold sa nachádza v meste Prebold (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hillside Bio Resort Apartment with Mountain View

Hillside Bio Resort Apartment with Mountain View

Ubytovanie (Apartmán) Hillside Bio Resort Apartment with Mountain View. Hillside Bio Resort Apartment with Mountain View is located in Prebold and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Hillside Bio Resort Apartment with Mountain View sa nachádza v meste Prebold (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lagma Apartment Rustic Loft with a manor view

Lagma Apartment Rustic Loft with a manor view

Ubytovanie (Apartmán) Lagma Apartment Rustic Loft with a manor view. Offering free WiFi and garden views, Lagma Apartment Rustic Loft with a manor view is an accommodation set in Prebold. Ubytovanie Lagma Apartment Rustic Loft with a manor view sa nachádza v meste Prebold (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Prebold

Mesto Prebold sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Prebold.