Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Preddvor

V meste Preddvor (Slovinsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Preddvor

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Preddvor

River house HRIB

9,9

River house HRIB

Ubytovanie (Dovolenkový dom) River house HRIB. River house HRIB is set in Preddvor and offers a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytovanie River house HRIB sa nachádza v meste Preddvor (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Red Deer

9,7

Holiday House Red Deer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Red Deer. Situated in Preddvor in the Gorenjska region, Holiday House Red Deer features a patio and garden views. Ubytovanie Holiday House Red Deer sa nachádza v meste Preddvor (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 252 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Urša

9,6

Guesthouse Urša

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Urša. Guesthouse Urša in Preddvor has a bar and a terrace. Ubytovanie Guesthouse Urša sa nachádza v meste Preddvor (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Glamping Bizjak

9,4

Glamping Bizjak

Ubytovanie (Luxusný stan) Glamping Bizjak. Featuring a garden, a bar, and a terrace, Glamping Bizjak provides accommodation in Preddvor with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Glamping Bizjak sa nachádza v meste Preddvor (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Seljak

8,8

Apartmaji Seljak

Ubytovanie (Apartmán) Apartmaji Seljak. Located in Preddvor in the Gorenjska region, Apartmaji Seljak features a terrace and mountain views. Ubytovanie Apartmaji Seljak sa nachádza v meste Preddvor (Slovinsko - Gorenjska).

Pension Zaplata

8,6

Pension Zaplata

Ubytovanie (Penzión) Pension Zaplata. The family-run guest house Zaplata in the Kokra valley is located only 30 minutes from the capital city Ljubljana, near the International Airport Brnik –... Ubytovanie Pension Zaplata sa nachádza v meste Preddvor (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alma & Castle Hrib

7,1

Hotel Alma & Castle Hrib

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alma & Castle Hrib. Boasting a unique location directly at the Črnava Lake at the foot of the Storžič Mountain in Predgvor, Hotel Alma & Grad Hrib features a garden and a... Ubytovanie Hotel Alma & Castle Hrib sa nachádza v meste Preddvor (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Glamping Oasis of peace

Glamping Oasis of peace

Ubytovanie (Luxusný stan) Glamping Oasis of peace. Set in Preddvor in the Gorenjska region, Glamping Oasis of peace offers accommodation with free private parking, as well as access to a hot tub. Ubytovanie Glamping Oasis of peace sa nachádza v meste Preddvor (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Glamping Mohorjev grunt

Glamping Mohorjev grunt

Ubytovanie (Luxusný stan) Glamping Mohorjev grunt. Located in Preddvor, Mohorjev grunt features accommodation with access to a garden. Ubytovanie Glamping Mohorjev grunt sa nachádza v meste Preddvor (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Preddvor

Mesto Preddvor sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Preddvor.