Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Preitenegg

V meste Preitenegg (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Preitenegg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Preitenegg

Ferienwohnungen Grün

9,4

Ferienwohnungen Grün

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Grün. Located in Preitenegg, 31 km from Köflach, Ferienwohnungen Grün provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnungen Grün sa nachádza v meste Preitenegg 25 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenresidenz Berger

8,6

Alpenresidenz Berger

Ubytovanie (Bed and breakfast) Alpenresidenz Berger. Set in Preitenegg, Alpenresidenz Berger offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytovanie Alpenresidenz Berger sa nachádza v meste Oberpreitenegg 42 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Riedl

Holiday Home Riedl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Riedl. Located in Preitenegg in the Carinthia region, Holiday Home Riedl has a terrace and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Riedl sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Preitenegg

Mesto Preitenegg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Preitenegg.