Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Přerov

V meste Přerov (Česká republika) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Přerov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Přerov

APARTMÁN - TENNIS LIFE CZ

9,2

APARTMÁN - TENNIS LIFE CZ

Ubytovanie (Apartmán) APARTMÁN - TENNIS LIFE CZ. APARTMÁN - TENNIS LIFE CZ is set in Přerov. The property has city views. Ubytovanie APARTMÁN - TENNIS LIFE CZ sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Jana

8,5

Hotel Jana

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jana. Hotel Jana sa nachádza v Přerove na strednej Morave a ponúka ubytovanie v priestranných klimatizovaných izbách s TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Hotel Jana sa nachádza v meste Přerov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Jana má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Jana momentálne evidujeme 382 recenzií.

Skodova Apartments

8,4

Skodova Apartments

Ubytovanie (Penzión) Skodova Apartments. Ubytovacie zariadenie ponúka výhľad na mesto, terasu, službu nonstop recepcie a bezplatné Wi-Fi. Každá izba má balkón. Ubytovanie Skodova Apartments sa nachádza v meste Přerov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Skodova Apartments má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Skodova Apartments momentálne evidujeme 51 recenzií.

Hotel Na Jižní

7,9

Hotel Na Jižní

Ubytovanie (Hotel) Hotel Na Jižní. Hotel Na Jižní sa nachádza v pokojnej štvrti v Přerove. Ubytovanie Hotel Na Jižní sa nachádza v meste Přerov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Na Jižní má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Na Jižní momentálne evidujeme 150 recenzií.

Penzion U Madony

7,7

Penzion U Madony

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Madony. Penzion U Madony sa nachádza v meste Přerov a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet ponúka aj recepciu s nepretržitou prevádzkou a vlastnú... Ubytovanie Penzion U Madony sa nachádza v meste Přerov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Madony má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Penzion U Madony momentálne evidujeme 191 recenzií.

Hotel FIT

7,3

Hotel FIT

Ubytovanie (Hotel) Hotel FIT. Hotel FIT sa nachádza na okraji Přerova na strednej Morave. Má izby s vlastnou kúpeľňou, balkónom, káblovou TV. Ubytovanie Hotel FIT sa nachádza v meste Přerov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel FIT má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Hotel FIT momentálne evidujeme 348 recenzií.

Hotel Na Jižní

Hotel Na Jižní

Ubytovanie (Hotel) Hotel Na Jižní. Situated in Přerov, Hotel Na Jižní features free WiFi. Boasting room service, this property also provides guests with a restaurant. Ubytovanie Hotel Na Jižní sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Jižní

Apartmán Jižní

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jižní. Apartmán Jižní is situated in Přerov. Free WiFi is featured. Olomouc is 23 km from the apartment. Ubytovanie Apartmán Jižní sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TENNIS LIFE CZ

TENNIS LIFE CZ

Ubytovanie (Apartmán) TENNIS LIFE CZ. TENNIS LIFE CZ is situated in Přerov. Olomouc is 23 km from the apartment, while Zlín is 42 km from the property. Ubytovanie TENNIS LIFE CZ sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Přerov

Mesto Přerov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Přerov.