Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Přerov

V meste Přerov (Česká republika) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Přerov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Přerov

2 bedroom apartment in Přerov

10

2 bedroom apartment in Přerov

Ubytovanie 2 bedroom apartment in Přerov. Situated in Přerov in the Olomouc Region region, 2 bedroom apartment in Přerov features a balcony. Ubytovanie 2 bedroom apartment in Přerov sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány Přerov 22

9,5

Apartmány Přerov 22

Ubytovanie Apartmány Přerov 22. Apartmány Přerov 22 provides accommodation located in Přerov, 23 km from Holy Trinity Column and 23 km from Olomouc Castle. Ubytovanie Apartmány Přerov 22 sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj).

Sušilova 14 apartments I

9,4

Sušilova 14 apartments I

Ubytovanie Sušilova 14 apartments I. Located 25 km from Olomouc Castle, 22 km from Main Bus Station Olomouc and 23 km from Main Train Station Olomouc, Sušilova 14 apartments I provides... Ubytovanie Sušilova 14 apartments I sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj).

Sušilova 14 apartments III

9,2

Sušilova 14 apartments III

Ubytovanie Sušilova 14 apartments III. Situated in Přerov in the Olomouc Region region, Sušilova 14 apartments III has a balcony. Ubytovanie Sušilova 14 apartments III sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj).

APARTMÁN - TENNIS LIFE CZ

9,2

APARTMÁN - TENNIS LIFE CZ

Ubytovanie (Apartmán) APARTMÁN - TENNIS LIFE CZ. APARTMÁN - TENNIS LIFE CZ is set in Přerov. The property has city views. Ubytovanie APARTMÁN - TENNIS LIFE CZ sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj).

Sušilova 14 apartments IV

8,6

Sušilova 14 apartments IV

Ubytovanie Sušilova 14 apartments IV. Sušilova 14 apartments IV is situated in Přerov, 24 km from Holy Trinity Column, 25 km from Olomouc Castle, as well as 22 km from Main Bus Station Olomouc. Ubytovanie Sušilova 14 apartments IV sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Jana

8,5

Hotel Jana

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jana. Hotel Jana sa nachádza v Přerove na strednej Morave a ponúka ubytovanie v priestranných klimatizovaných izbách s TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Hotel Jana sa nachádza v meste Přerov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Jana má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Jana momentálne evidujeme 382 recenzií.

Skodova Apartments

8,4

Skodova Apartments

Ubytovanie (Penzión) Skodova Apartments. Ubytovacie zariadenie ponúka výhľad na mesto, terasu, službu nonstop recepcie a bezplatné Wi-Fi. Každá izba má balkón. Ubytovanie Skodova Apartments sa nachádza v meste Přerov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Skodova Apartments má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Skodova Apartments momentálne evidujeme 51 recenzií.

Hotel Na Jižní

7,9

Hotel Na Jižní

Ubytovanie (Hotel) Hotel Na Jižní. Hotel Na Jižní sa nachádza v pokojnej štvrti v Přerove. Ubytovanie Hotel Na Jižní sa nachádza v meste Přerov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Na Jižní má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Na Jižní momentálne evidujeme 150 recenzií.

Penzion U Madony

7,7

Penzion U Madony

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Madony. Penzion U Madony sa nachádza v meste Přerov a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet ponúka aj recepciu s nepretržitou prevádzkou a vlastnú... Ubytovanie Penzion U Madony sa nachádza v meste Přerov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion U Madony má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Penzion U Madony momentálne evidujeme 191 recenzií.

Hotel FIT

7,3

Hotel FIT

Ubytovanie (Hotel) Hotel FIT. Hotel FIT sa nachádza na okraji Přerova na strednej Morave. Má izby s vlastnou kúpeľňou, balkónom, káblovou TV. Ubytovanie Hotel FIT sa nachádza v meste Přerov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel FIT má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Hotel FIT momentálne evidujeme 348 recenzií.

Dluhonska Apartments

5,7

Dluhonska Apartments

Ubytovanie (Motel) Dluhonska Apartments. Set in Přerov, Dluhonska Apartments features free WiFi. The accommodation offers a 24-hour front desk and room service for guests. Ubytovanie Dluhonska Apartments sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Na Jižní

Hotel Na Jižní

Ubytovanie (Hotel) Hotel Na Jižní. Situated in Přerov, Hotel Na Jižní features free WiFi. Boasting room service, this property also provides guests with a restaurant. Ubytovanie Hotel Na Jižní sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Jižní

Apartmán Jižní

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jižní. Apartmán Jižní is situated in Přerov. Free WiFi is featured. Olomouc is 23 km from the apartment. Ubytovanie Apartmán Jižní sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj).

TENNIS LIFE CZ

TENNIS LIFE CZ

Ubytovanie (Apartmán) TENNIS LIFE CZ. TENNIS LIFE CZ is situated in Přerov. Olomouc is 23 km from the apartment, while Zlín is 42 km from the property. Ubytovanie TENNIS LIFE CZ sa nachádza v meste Přerov (Česko - Olomoucký kraj).

Ubytovanie v meste Přerov

Mesto Přerov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Přerov.