Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Presseggersee

V meste Presseggersee (Rakúsko) máme celkom 27 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Presseggersee

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Presseggersee

Ferienhaus Bella Vista

9,7

Ferienhaus Bella Vista

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Bella Vista. Ubytovanie Ferienhaus Bella Vista sa nachádza v tichej časti mesta Presseggersee, len 10 minút chôdze od brehu jazera a 15 minút chôdze od lyžiarskeho... Ubytovanie Ferienhaus Bella Vista sa nachádza v meste Presseggersee 36 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra Maria Sölle

9,6

Petra Maria Sölle

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Petra Maria Sölle. Petra Maria Sölle is set in Presseggersee and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytovanie Petra Maria Sölle sa nachádza v meste 66 Presseggersee (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus St. Ruprecht

9,6

Haus St. Ruprecht

Ubytovanie (Apartmány) Haus St. Ruprecht. Overlooking Lake Pressegg, 16 km from the Nassfeld ski region, Haus St Ruprecht offers a large garden with a children’s playground, a games room, a table... Ubytovanie Haus St. Ruprecht sa nachádza v meste Presseggen 44 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Lindermuth

9,6

Gästehaus Lindermuth

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Lindermuth. Penzión Lindermuth sa nachádza 200 metrov od brehov jazera Pressegger. Ubytovanie Gästehaus Lindermuth sa nachádza v meste Presseggersee 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dualhaus Apartments

9,4

Dualhaus Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Dualhaus Apartments. Apartmány Dualhaus, postavené s využitím moderných technológií a bio stavebných materiálov, sa nachádzajú 500 metrov od jazera Pressegger v južnom... Ubytovanie Dualhaus Apartments sa nachádza v meste Presseggersee 61 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpen Adria Hotel & Spa

8,8

Alpen Adria Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) Alpen Adria Hotel & Spa. Hotel a kúpele Alpen Adria je umiestnený iba 100 metrov od brehu jazera Pressegg. Ubytovanie Alpen Adria Hotel & Spa sa nachádza v meste Presseggersee 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Thomas -The Little House

7,7

Haus Thomas -The Little House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Thomas -The Little House. Ubytovacie zariadenie Haus Thomas -The Little House sa nachádza v meste Presseggen, 10 minút chôdze od jazera Pressegg. Ubytovanie Haus Thomas -The Little House sa nachádza v meste Presseggen 18 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Refugium

Ferienhaus Refugium

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Refugium. Located in Presseggersee in the Carinthia region, Ferienhaus Refugium features a terrace and lake views. Ubytovanie Ferienhaus Refugium sa nachádza v meste Presseggersee 80 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tom's Hütte

Tom's Hütte

Ubytovanie (Apartmány) Tom's Hütte. Situated in Presseggersee, Tom's Hütte offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Tom's Hütte sa nachádza v meste Presseggen 45 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Presseggersee

Mesto Presseggersee sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a ubytovanie v meste Presseggersee.