Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Přibyslav

V meste Přibyslav (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Přibyslav

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Přibyslav

Apartmán na Vysočině

9,9

Apartmán na Vysočině

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na Vysočině. Apartmán na Vysočině is set in Přibyslav. The apartment has access to a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartmán na Vysočině sa nachádza v meste Přibyslav (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán na Vysočině má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán na Vysočině momentálne evidujeme 39 recenzií.

Penzion u Kubinu

8,9

Penzion u Kubinu

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Kubinu. Tento penzión sa nachádza v meste Přibyslav, 23 km od Jihlavy. Ponúka sezónny vonkajší bazén, slnečnú terasu a reštauráciu priamo na mieste. Ubytovanie Penzion u Kubinu sa nachádza v meste Přibyslav (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Kubinu má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion u Kubinu momentálne evidujeme 84 recenzií.

Venkovnská usedlost na Vysočině

Venkovnská usedlost na Vysočině

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Venkovnská usedlost na Vysočině. Venkovnská usedlost na Vysočině is located in Přibyslav. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytovanie Venkovnská usedlost na Vysočině sa nachádza v meste Přibyslav (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Přibyslav

Mesto Přibyslav sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Přibyslav.