Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Přimda

V meste Přimda (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Přimda

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Přimda

Hotel Starý Mlýn

9

Hotel Starý Mlýn

Ubytovanie (Hotel) Hotel Starý Mlýn. Hotel sa nachádza v obci Přimda a ponúka reštauráciu s medzinárodnou kuchyňou. Ubytovanie Hotel Starý Mlýn sa nachádza v meste Přimda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Starý Mlýn má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Starý Mlýn momentálne evidujeme 51 recenzií.

Horský Hotel Kolowrat

8,4

Horský Hotel Kolowrat

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Kolowrat. Horský hotel Kolowrat sa nachádza v obci Přimda a ponúka priamy prístup na zjazdovky, kasíno a záhradu. Ubytovanie Horský Hotel Kolowrat sa nachádza v meste Přimda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horský Hotel Kolowrat má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Horský Hotel Kolowrat momentálne evidujeme 115 recenzií.

Motel Modrá Laguna

7,7

Motel Modrá Laguna

Ubytovanie (Hotel) Motel Modrá Laguna. Set in Přimda, Motel Modrá Laguna has a bar and a terrace. Boasting room service, this property also provides guests with a casino. Ubytovanie Motel Modrá Laguna sa nachádza v meste Přimda (Česko - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Přimda

Mesto Přimda sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Přimda.