Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Přísečná

V meste Přísečná (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Přísečná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Přísečná

Penzion Praktik Krumlov

8,7

Penzion Praktik Krumlov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Praktik Krumlov. Penzión Praktik Krumlov sa nachádza v obci Přísečná, 5 minút jazdy od Českého Krumlova. Ponúka záhradu s priestorom na posedenie. Ubytovanie Penzion Praktik Krumlov sa nachádza v meste Přísečná (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Praktik Krumlov má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Praktik Krumlov momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzion Rozárka

Penzion Rozárka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rozárka. Penzion Rozárka is set in Přísečná and features a terrace. The guest house has a garden and offers a children's playground. Ubytovanie Penzion Rozárka sa nachádza v meste Přísečná (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion Rozárka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Přísečná

Mesto Přísečná sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Přísečná.