Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prizba

V meste Prizba (Chorvátsko) máme celkom 194 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prizba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prizba

Apartments Kvesic

10

Apartments Kvesic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kvesic. Apartmány Kvesic sa nachádzajú v meste Prizba a ponúkajú gril a výhľad na more. Letovisko Makarska je vzdialené 47 km. Ubytovanie Apartments Kvesic sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Bisko

9,9

Apartments Bisko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bisko. Featuring a seafront location, Apartments Bisko offers self-catering accommodation in Prizba. The property provides free WiFi access. Ubytovanie Apartments Bisko sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Milojka

9,9

Apartment Milojka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milojka. Apartment Milojka is set in Prizba and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Milojka sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Separovic

9,8

Apartments Separovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Separovic. Offering a outdoor pool with a sun terrace and sun loungers, Apartments Separovic is set in Prizba in the Korcula Island Region, 48 km from Makarska. Ubytovanie Apartments Separovic sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Villa Amfora

9,8

Villa Amfora

Ubytovanie (Vila) Villa Amfora. Villa Amfora sa nachádza v meste Prizba na ostrove Korčula a ponúka vonkajší bazén. Ubytovacie zariadenie je situované 5 km od Makarskej. Ubytovanie Villa Amfora sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartman Donjerković

9,6

Apartman Donjerković

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Donjerković. Ubytovacie zariadenie Apartman Donjerković sa nachádza v obci Prizba a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartman Donjerković sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Martina (KOR300)

9,6

Apartment Martina (KOR300)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Martina (KOR300). Set in Prizba, 250 metres from Ratak Beach, Apartment Martina (KOR300) offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Martina (KOR300) sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Žal Beach Apartments

9,5

Žal Beach Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Žal Beach Apartments. Apartmán Žal Beach sa nachádzajú v Prizbe na ostrove Korčula, 140 km od Dubrovníka a 41 km od Hvaru. Ubytovanie Žal Beach Apartments sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment K & N

9,4

Apartment K & N

Ubytovanie (Apartmán) Apartment K & N. Located in Prizba in the Korcula Island region, Apartment K & N has a patio and city views. Ubytovanie Apartment K & N sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Ratak House

9,3

Ratak House

Ubytovanie (Apartmány) Ratak House. Ubytovacie zariadenie Ratak House sa nachádza v letovisku Prižba a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Ubytovanie Ratak House sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Ivan

9,2

Apartments Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ivan. Set in Prizba in the Korcula Island region, Apartments Ivan has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments Ivan sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Sara Maris

9,2

Apartments Sara Maris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sara Maris. Apartmány Sara Maris sa nachádzajú v obci Prizba, iba 30 metrov od malej štrkovej pláže. Ubytovanie Apartments Sara Maris sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Marjana Prižba

9,2

Apartment Marjana Prižba

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marjana Prižba. Situated in Prizba in the Korcula Island region, Apartment Marjana Prižba has a terrace and city views. Ubytovanie Apartment Marjana Prižba sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Buneta

9,1

Apartments Buneta

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Buneta. Apartmány Buneta so súkromnou časťou pláže sa nachádzajú v dedinke Prižba na ostrove Korčula. Môžete sa tu venovať rôznym vodným športom. Ubytovanie Apartments Buneta sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Riva1 Apartments and Rooms

9,1

Riva1 Apartments and Rooms

Ubytovanie (Penzión) Riva1 Apartments and Rooms. Ubytovacie zariadenie Riva1 Apartments and Rooms sa nachádza v malej obci Prižba na ostrove Korčula. Ubytovanie Riva1 Apartments and Rooms sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Ariana

9

Apartments Ariana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ariana. Located within 1.8 km of Ratak Beach in Prizba, Apartments Ariana provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartments Ariana sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Anita Prižba

9

Anita Prižba

Ubytovanie (Apartmány) Anita Prižba. Anita Prižba has sea views, free WiFi and free private parking, set in Prizba, 350 metres from Ratak Beach. Ubytovanie Anita Prižba sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Sea view house Prizba

8,9

Sea view house Prizba

Ubytovanie (Apartmány) Sea view house Prizba. Located 1.6 km from Gradačica Beach, Sea view house Prizba offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a private beach area. Ubytovanie Sea view house Prizba sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Villa Steffi

8,8

Apartments Villa Steffi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Steffi. Apartmány Villa Steffi sa nachádzajú v Prizbe. Ponúkajú klimatizované ubytovanie, prístup do záhrady s možnosťou grilovania a bezplatné WiFi. Ubytovanie Apartments Villa Steffi sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Penović

8,8

Apartments Penović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Penović. Ubytovanie Apartments Penović sa nachádza v meste Prizba. Hostia tu majú k dispozícii TV a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Penović sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Prižba Bay

8,5

Apartments Prižba Bay

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Prižba Bay. Situated in Prizba in the Korcula Island region, with Ratak Beach nearby, Apartments Prižba Bay features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments Prižba Bay sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartmani Srdjana

8,5

Apartmani Srdjana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Srdjana. Situated directly along the waterfront, Apartmani Srdjana offers self-catering accommodation with a balcony or terrace and Mediterranean Sea views. Ubytovanie Apartmani Srdjana sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Lea

8,3

Apartments Lea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lea. Apartmány Lea s klimatizáciou sa nachádzajú v letovisku Prizba, 47 km od Makarskej a 42 km od Hvaru. Ubytovanie Apartments Lea sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Gabrijela

8,3

Apartments Gabrijela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gabrijela. Apartmány Gabrijela sa nachádzajú priamo pri pláži v meste Prižba a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Gabrijela sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Bosnic

8,2

Apartments Bosnic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bosnic. Apartmány Bosnic sa nachádzajú 2 km od obce Prižba na ostrove Korčula, len 30 metrov od mora. Ponúkajú ubytovanie v klimatizovaných apartmánoch. Ubytovanie Apartments Bosnic sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Hotel Priscapac Resort & Apartments

8,2

Hotel Priscapac Resort & Apartments

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hotel Priscapac Resort & Apartments. Hotel Prišćapac Resort & Apartments má ideálnu polohu pri pláži v tichej lokalite v obci Prižba na ostrove Korčula. Ubytovanie Hotel Priscapac Resort & Apartments sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Charming Apartments Markota

8,2

Charming Apartments Markota

Ubytovanie (Apartmány) Charming Apartments Markota. Charming Apartments Markota features sea views, free WiFi and free private parking, set in Prizba, 550 metres from Ratak Beach. Ubytovanie Charming Apartments Markota sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Katica's Place

Apartments Katica's Place

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katica's Place. Apartments Katica's Place features sea views, free WiFi and free private parking, located in Prizba, 1.6 km from Ratak Beach. Ubytovanie Apartments Katica's Place sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday home Podjamje I

Holiday home Podjamje I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Podjamje I. Situated in Prizba, Holiday home Podjamje I features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Podjamje I sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday Apartment Grscica 07

Holiday Apartment Grscica 07

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Grscica 07. Located in Prizba, Holiday Apartment Grscica 07 offers accommodation with a private pool. Guests are welcome to go for a swim in the outdoor pool. Ubytovanie Holiday Apartment Grscica 07 sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday home Prizba with Sea View 408

Holiday home Prizba with Sea View 408

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Prizba with Sea View 408. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Prizba with Sea View 408 is situated in Prizba. Ubytovanie Holiday home Prizba with Sea View 408 sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday home Prizba bb VI

Holiday home Prizba bb VI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Prizba bb VI. Set in Prizba in the Korcula Island region, Holiday home Prizba bb VI is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Holiday home Prizba bb VI sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday home Vinacac bb III

Holiday home Vinacac bb III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Vinacac bb III. Featuring sea views, Holiday home Vinacac bb III offers accommodation with barbecue facilities, around 2 km from Beach Žal. Ubytovanie Holiday home Vinacac bb III sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Jure.1

Apartment Jure.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jure.1. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Jure.1 is located in Prizba. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Jure.1 sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment in Prizba/Insel Korcula 6425

Apartment in Prizba/Insel Korcula 6425

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Prizba/Insel Korcula 6425. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Prizba/Insel Korcula 6425 is located in Prizba, within just 550 metres of Ratak Beach. Ubytovanie Apartment in Prizba/Insel Korcula 6425 sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165. Situated in Prizba in the Korcula Island region, Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165 sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Prižba - Korčula

Apartment Prižba - Korčula

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prižba - Korčula. Situated in Prizba, within 350 metres of Ratak Beach, Apartment Prižba - Korčula offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a private beach... Ubytovanie Apartment Prižba - Korčula sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Seafront Apartment Darinka

Seafront Apartment Darinka

Ubytovanie (Apartmán) Seafront Apartment Darinka. Seafront Apartment Darinka is located in Prizba. The property is 28 km from Korčula, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Seafront Apartment Darinka sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Prizba bb Cr

Apartment Prizba bb Cr

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prizba bb Cr. Located in Prizba in the Korcula Island region, Apartment Prizba bb Cr is a 4-star property boasting free WiFi. The property features free private parking. Ubytovanie Apartment Prizba bb Cr sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Petar

Apartment Petar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petar. Set in Prizba in the Korcula Island region, Apartment Petar has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Petar sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Seaside villa at Prizba

Seaside villa at Prizba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside villa at Prizba. Ubytovacie zariadenie Seaside villa at Prizba sa nachádza v obci Prižba na ostrove Korčula a má terasu a výhľad na more. Ubytovanie Seaside villa at Prizba sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Prizba Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Prizba Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Prizba Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Featuring a private pool and pool views, Prizba Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is located in Prizba. Ubytovanie Prizba Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Star Day Apartment

Star Day Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Star Day Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Star Day Apartment is located in Prizba. Ubytovanie Star Day Apartment sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Prizba bb Croatia

Apartment Prizba bb Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prizba bb Croatia. Offering free WiFi and sea views, Apartment Prizba bb Croatia is an accommodation located in Prizba. This apartment provides barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Prizba bb Croatia sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Darinka's Place

Apartment Darinka's Place

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Darinka's Place. Featuring sea views, Apartment Darinka's Place is located in Prizba, around 400 metres from Ratak Beach. Ubytovanie Apartment Darinka's Place sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday home Vers

Holiday home Vers

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Vers. Holiday home Vers is set in Prizba, 100 metres from Pičena Beach and 500 metres from Levant Beach, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Holiday home Vers sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

VILLA DUJO

VILLA DUJO

Ubytovanie (Vila) VILLA DUJO. Located in Prizba, just 1.5 km from Ratak Beach, VILLA DUJO provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a terrace and free... Ubytovanie VILLA DUJO sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday home Prizba 20

Holiday home Prizba 20

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Prizba 20. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Prizba 20 is set in Prizba. Ubytovanie Holiday home Prizba 20 sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Prizba bb III

Apartment Prizba bb III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prizba bb III. Boasting an outdoor pool and sea views, Apartment Prizba bb III is situated in Prizba. Ubytovanie Apartment Prizba bb III sa nachádza v meste Prizba (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Ubytovanie v meste Prizba

Mesto Prizba sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 194 hotelov a ubytovanie v meste Prizba.