Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prodanici

V meste Prodanici (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prodanici

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prodanici

Apartments Martinčević

9,4

Apartments Martinčević

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Martinčević. Set in Flengi, 48 km from Pula, Apartments Martinčević offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Martinčević sa nachádza v meste Prodanici (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Franjo 1266

8,6

Apartments Franjo 1266

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Franjo 1266. Situated in Flengi, 48 km from Pula, Apartments Franjo 1266 features barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Franjo 1266 sa nachádza v meste Prodanici (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Silvana

Villa Silvana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Silvana. Located in Flengi in the Istria region, Villa Silvana has a terrace. Ubytovanie Villa Silvana sa nachádza v meste Prodanici (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Simone Gradina

Villa Simone Gradina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Simone Gradina. Villa Simone Gradina is located in Flengi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen and a terrace. Ubytovanie Villa Simone Gradina sa nachádza v meste Prodanici (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Prodanici

Mesto Prodanici sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Prodanici.