Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Proseč

V meste Proseč (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Proseč

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Proseč

Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka

9,4

Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka. Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka is located in Proseč. This apartment provides a tour desk and free WiFi. Ubytovanie Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka sa nachádza v meste Proseč (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka momentálne evidujeme 8 recenzií.

Ubytování v Proseči

9,4

Ubytování v Proseči

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování v Proseči. Tento apartmán so záhradou a grilom sa nachádza v meste Proseč. Ponúka výhľad do záhrady a je vzdialený 49 km od Hradca Králové. Ubytovanie Ubytování v Proseči sa nachádza v meste Proseč (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování v Proseči má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Ubytování v Proseči momentálne evidujeme 22 recenzií.

Hotel Hornicka

8,5

Hotel Hornicka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hornicka. Hotel Hornicka sa nachádza v meste Proseč a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Hornicka sa nachádza v meste Proseč (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Hornicka má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Hornicka momentálne evidujeme 95 recenzií.

Roubenka Flora Proseč Vysočina

Roubenka Flora Proseč Vysočina

Ubytovanie (Chata v prírode) Roubenka Flora Proseč Vysočina. Situated in Proseč, 31 km from Poděbrady, Roubenka Flora Proseč Vysočina features a garden and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Roubenka Flora Proseč Vysočina sa nachádza v meste Proseč (Česká republika - Pardubický kraj). Pre Chata v prírode Roubenka Flora Proseč Vysočina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Prosec u Sece

Prosec u Sece

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prosec u Sece. Situated in Proseč, Prosec u Sece offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Prosec u Sece sa nachádza v meste Proseč (Česká republika - Pardubický kraj). Pre Dovolenkový dom Prosec u Sece nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Proseč

Mesto Proseč sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Proseč.