Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prosiek

V meste Prosiek (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prosiek

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prosiek

Chata Mária & Apartmány Mária

9,6

Chata Mária & Apartmány Mária

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Mária & Apartmány Mária. Chata Mária je vidiecka chalupa, ktorú nájdete v malej obci Prosiek, 2 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chata Mária & Apartmány Mária sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Mária & Apartmány Mária má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkové domy Chata Mária & Apartmány Mária momentálne evidujeme 25 recenzií.

Privát Lenka

9,5

Privát Lenka

Ubytovanie (Penzión) Privát Lenka. Ubytovanie sa nachádza v malebnej dedinke Prosiek, iba 5 minút chôdze od Prosieckej a Kvačianskej doliny a 5 minút jazdy od aquaparkov Gino Bešeňová a... Ubytovanie Privát Lenka sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Lenka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Privát Lenka momentálne evidujeme 35 recenzií.

Villa Svorad

9,5

Villa Svorad

Ubytovanie (Penzión) Villa Svorad. Vila Svorad sa nachádza v obci Prosiek, len 2 km od vodnej nádrže Liptovská Mara a ponúka ubytovanie s terasou, detským ihriskom, salónikom a bezplatným... Ubytovanie Villa Svorad sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Villa Svorad má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Villa Svorad momentálne evidujeme 13 recenzií.

Chata Monika

9,2

Chata Monika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Monika. Chata Monika sa nachádza v tichom prostredí, 20 km od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Ubytovanie Chata Monika sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Monika má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Chata Monika momentálne evidujeme 30 recenzií.

Drevenica Danka

9,1

Drevenica Danka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Danka. Dovolenkový dom Drevenica Danka sa nachádza v obci Prosiek. Ponúka záhradu a terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Drevenica Danka sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica Danka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Drevenica Danka momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ivana

8,8

Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Ivana. Apartmán Ivana sa nachádza v obci Prosiek, 48 km od Donovál. Ubytovanie Ivana sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat ZUZANA

Privat ZUZANA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat ZUZANA. Privát ZUZANA s terasou sa nachádza v obci Prosiek v Žilinskom kraji. Ubytovanie je vzdialené 41 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie Privat ZUZANA sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj).

Prosiek Residence

Prosiek Residence

Ubytovanie (Apartmán) Prosiek Residence. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Prosiek Residence offers accommodation in Prosiek with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Prosiek Residence sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Prosiek Residence nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Rekreačný dom Lipa

Rekreačný dom Lipa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný dom Lipa. Rekreačný dom Lipa is situated in Prosiek. The accommodation is 23 km from Liptovský Ján. Ubytovanie Rekreačný dom Lipa sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Rekreačný dom Lipa nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Charming Cottage in Prosiek

Charming Cottage in Prosiek

Ubytovanie (Penzión) Charming Cottage in Prosiek. Charming Cottage in Prosiek is situated in Prosiek. The property features a garden, as well as a terrace. Ubytovanie Charming Cottage in Prosiek sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj).

Wooden Log Cabin in Prosiek

Wooden Log Cabin in Prosiek

Ubytovanie (Penzión) Wooden Log Cabin in Prosiek. Set in Prosiek, Milý domček pri Prosieckej doline offers a garden. At the guest house, the rooms include a wardrobe. Ubytovanie Wooden Log Cabin in Prosiek sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmánový dom Adas

Apartmánový dom Adas

Ubytovanie (Apartmán) Apartmánový dom Adas. Apartmánový dom Adas sa nachádza v obci Prosiek v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 23 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Apartmánový dom Adas sa nachádza v meste Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Prosiek

Mesto Prosiek sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Prosiek.