Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prostějov

V meste Prostějov (Česká republika) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prostějov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prostějov

Apartmán Procyon

10

Apartmán Procyon

Ubytovanie Apartmán Procyon. Apartmán Procyon is located in Prostějov, 21 km from Olomouc Castle, 19 km from Town Hall Olomouc, as well as 19 km from Upper Square. Ubytovanie Apartmán Procyon sa nachádza v meste Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Stella

9,8

Apartmán Stella

Ubytovanie Apartmán Stella. Apartmán Stella is set in Prostějov, 23 km from Olomouc Castle, 21 km from Town Hall Olomouc, and 21 km from Upper Square. Ubytovanie Apartmán Stella sa nachádza v meste Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Frikulin

9,7

Frikulin

Ubytovanie (Penzión) Frikulin. Frikulin in Prostějov provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Frikulin sa nachádza v meste Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Beautiful 2 Bedroom Apartment

9,3

Beautiful 2 Bedroom Apartment

Ubytovanie Beautiful 2 Bedroom Apartment. Beautiful 2 Bedroom Apartment is situated in Prostějov, 23 km from Olomouc Castle, 21 km from Town Hall Olomouc, and 21 km from Upper Square. Ubytovanie Beautiful 2 Bedroom Apartment sa nachádza v meste Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Motorest U Kola

9,2

Motorest U Kola

Ubytovanie (Penzión) Motorest U Kola. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Motorest U Kola is set in Prostějov. Staff on site can arrange a shuttle service. Ubytovanie Motorest U Kola sa nachádza v meste Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Motorest U Kola má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Motorest U Kola momentálne evidujeme 39 recenzií.

Penzion Stella

8,9

Penzion Stella

Ubytovanie (Penzión) Penzion Stella. Penzion Stella features accommodation in Prostějov. Both private parking and free WiFi are accessible at the guest house. Ubytovanie Penzion Stella sa nachádza v meste Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Stella má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Stella momentálne evidujeme 105 recenzií.

Penzion Ema B&B

8,8

Penzion Ema B&B

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ema B&B. Penzión Ema B&B sa nachádza v Prostějove a k dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Každé ráno sa tu podávajú kontinentálne raňajky. Ubytovanie Penzion Ema B&B sa nachádza v meste Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Ema B&B má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Ema B&B momentálne evidujeme 580 recenzií.

Penzion U Paroháče

8,8

Penzion U Paroháče

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Paroháče. Penzión U Paroháče sa nachádza v Prostějove. Hostia majú k dispozícii gril a záhradu. Izby sú vybavené satelitnou TV. Ubytovanie Penzion U Paroháče sa nachádza v meste Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion U Paroháče má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion U Paroháče momentálne evidujeme 49 recenzií.

Hotel Plumlov

8,5

Hotel Plumlov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Plumlov. Hotel Plumlov sa nachádza v meste Prostějov a ponúka hosťom zariadenia na vodné športy, bezplatné bicykle a gril. Ubytovanie Hotel Plumlov sa nachádza v meste Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Plumlov má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Plumlov momentálne evidujeme 74 recenzií.

Ubytovani-prostejov

8,4

Ubytovani-prostejov

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovani-prostejov. Located in Prostějov, 15 km from Olomouc, Ubytovani-prostejov provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Ubytovani-prostejov sa nachádza v meste Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Avion

8,4

Hotel Avion

Ubytovanie (Hotel) Hotel Avion. Hotel Avion sa nachádza v modernej budove v historickom centre mesta Prostějov. Ubytovanie Hotel Avion sa nachádza v meste Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Avion má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Avion momentálne evidujeme 243 recenzií.

Hotel Tennis Club

7,9

Hotel Tennis Club

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tennis Club. Hotel Tennis Club v Prostějove sa môže pochváliť 21 tenisovými kurtmi, 3 squashovými kurtmi a krytým bazénom. Ubytovanie Hotel Tennis Club sa nachádza v meste Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Tennis Club má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Tennis Club momentálne evidujeme 129 recenzií.

Hotel Gól Prostějov

7,9

Hotel Gól Prostějov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gól Prostějov. Hotel Gól v Prostějove bol zrekonštruovaný v roku 2013. Je zasadený do športového areálu a má reštauráciu s barom. Ubytovanie Hotel Gól Prostějov sa nachádza v meste Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Gól Prostějov má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Gól Prostějov momentálne evidujeme 139 recenzií.

Penzion u Antonicka

7,5

Penzion u Antonicka

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Antonicka. Penzión u Antonička sa nachádza v Prostějove, v dome zo 16. storočia, 60 metrov od Kostola sv. Kríža a priamo oproti obchodnému domu Zlatá brána. Ubytovanie Penzion u Antonicka sa nachádza v meste Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion u Antonicka má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión Penzion u Antonicka momentálne evidujeme 316 recenzií.

UBYTOVÁNÍ PROSTĚJOV OKLEŠTĚK

UBYTOVÁNÍ PROSTĚJOV OKLEŠTĚK

Ubytovanie (Privát) UBYTOVÁNÍ PROSTĚJOV OKLEŠTĚK. UBYTOVÁNÍ PROSTĚJOV OKLEŠTĚK is situated in Prostějov. The accommodation is 46 km from Brno. The homestay is fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie UBYTOVÁNÍ PROSTĚJOV OKLEŠTĚK sa nachádza v meste Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Three bedroom apartment in Prostejov

Three bedroom apartment in Prostejov

Ubytovanie Three bedroom apartment in Prostejov. Located in Prostějov in the Olomouc Region region, Three bedroom apartment in Prostejov features a terrace. Ubytovanie Three bedroom apartment in Prostejov sa nachádza v meste Prostějov (Česko - Olomoucký kraj).

Ubytovanie v meste Prostějov

Mesto Prostějov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Prostějov.