Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Protivín

V meste Protivín (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Protivín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Protivín

Apartman JITKA Protivin

9,8

Apartman JITKA Protivin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman JITKA Protivin. Located in Protivín, Apartman JITKA Protivin provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytovanie Apartman JITKA Protivin sa nachádza v meste Protivín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman JITKA Protivin má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman JITKA Protivin momentálne evidujeme 10 recenzií.

Kempink U Šerifa

7,2

Kempink U Šerifa

Ubytovanie (Hostinec) Kempink U Šerifa. Kemping U Šerifa ponúka gril, záhradu a terasu v obci Protivín. Toto 2-hviezdičkové ubytovanie ponúka recepciu otvorenú 24 hodín a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kempink U Šerifa sa nachádza v meste Protivín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kempink U Šerifa má celkové hodnotenie 7,2. Pre Hostinec Kempink U Šerifa momentálne evidujeme 83 recenzií.

One-Bedroom Holiday Home in Protivin

One-Bedroom Holiday Home in Protivin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Protivin. One-Bedroom Holiday Home in Protivin is set in Protivín. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Protivin sa nachádza v meste Protivín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom One-Bedroom Holiday Home in Protivin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa Těšínov

Chalupa Těšínov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Těšínov. Chalupa Těšínov is situated in Protivín. The property has garden views. Ubytovanie Chalupa Těšínov sa nachádza v meste Protivín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chalupa Těšínov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán se zahradou v Protivíně

Apartmán se zahradou v Protivíně

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán se zahradou v Protivíně. Set in Protivín, Apartmán se zahradou v Protivíně offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmán se zahradou v Protivíně sa nachádza v meste Protivín (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Protivin

Four-Bedroom Holiday Home in Protivin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Protivin. Four-Bedroom Holiday Home in Protivin is situated in Protivín. The holiday home features an outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Protivin sa nachádza v meste Protivín (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Four-Bedroom Holiday Home in Protivin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán se zahradou v Protivíně č.2

Apartmán se zahradou v Protivíně č.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán se zahradou v Protivíně č.2. Apartmán se záhradou v Protivíně č.2 sa nachádza v Protivíne v Juhočeskom kraji a ponúka záhradu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán se zahradou v Protivíně č.2 sa nachádza v meste Protivín (Česko - Juhočeský kraj).

Holiday home Nova Ves c.

Holiday home Nova Ves c.

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nova Ves c.. Ubytovanie Holiday home Nova Ves c. sa nachádza v meste Protivín. Jeho súčasťou je kompletne vybavená kuchyňa. Dovolenkový dom je vybavený TV a má 3... Ubytovanie Holiday home Nova Ves c. sa nachádza v meste Protivín (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Nova Ves c. nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Kemp pod Mostem luxus

Kemp pod Mostem luxus

Ubytovanie (Kemping) Kemp pod Mostem luxus. Kemp pod Mostem luxus is located in Protivín. České Budějovice is 35 km from the camping, while Tábor is 48 km away. Ubytovanie Kemp pod Mostem luxus sa nachádza v meste Protivín (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán u ZOO

Apartmán u ZOO

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u ZOO. Apartmán u ZOO is set in Protivín and offers a restaurant and a casino. The apartment has city views and is 37 km from České Budějovice. Ubytovanie Apartmán u ZOO sa nachádza v meste Protivín (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Protivín

Mesto Protivín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Protivín.