Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pržno

V meste Pržno (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pržno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pržno

Privát U čápů v Beskydech

9,2

Privát U čápů v Beskydech

Ubytovanie (Apartmán) Privát U čápů v Beskydech. Boasting a garden and a terrace, Privát U čápů v Beskydech features accommodation in Pržno with free WiFi and garden views. Ubytovanie Privát U čápů v Beskydech sa nachádza v meste Pržno (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát U čápů v Beskydech má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Privát U čápů v Beskydech momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion Náš svět

Penzion Náš svět

Ubytovanie (Hotel) Penzion Náš svět. Penzion Náš svět is offering accommodation in Frýdlant nad Ostravicí. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytovanie Penzion Náš svět sa nachádza v meste Pržno (Česko - Moravskosliezský kraj).

Dům nad Pržnem

Dům nad Pržnem

Ubytovanie (Vila) Dům nad Pržnem. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Dům nad Pržnem ponúka terasu. Veľké Karlovice sa nachádzajú 25 km a Zlín 27 km od vily. Ubytovanie Dům nad Pržnem sa nachádza v meste Pržno (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 354 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pržno

Mesto Pržno sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Pržno.