Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ptuj

V meste Ptuj (Slovinsko) máme celkom 42 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ptuj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ptuj

Apartment Mario

9,7

Apartment Mario

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mario. Apartment Mario is located in Ptuj. The air-conditioned accommodation is 6 km from Ptuj Thermal Spa, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Apartment Mario sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Isabella

9,7

Apartments Isabella

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Isabella. Apartments Isabella is set in Ptuj and offers free bikes and a garden. Ubytovanie Apartments Isabella sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed & Breakfast Šilak

9,6

Bed & Breakfast Šilak

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Šilak. Locate in the old town centre of Ptuj, Rooms & Apartments Šilak is set in a historic building, just 50 metres from Drava River. Ubytovanie Bed & Breakfast Šilak sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Počitniška hiša v Mestnem vrhu na Ptuju

9,6

Počitniška hiša v Mestnem vrhu na Ptuju

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Počitniška hiša v Mestnem vrhu na Ptuju. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Počitniška hiša v Mestnem vrhu na Ptuju is situated in Ptuj. Ubytovanie Počitniška hiša v Mestnem vrhu na Ptuju sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Little house

9,6

Apartment Little house

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Little house. Situated in Ptuj, Apartment Little house is an apartment featuring a terrace. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Apartment Little house sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Reich

9,6

Apartma Reich

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Reich. Set just 2.4 km from Ptuj Thermal Spa, Apartma Reich offers accommodation in Ptuj with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytovanie Apartma Reich sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Muzikafe Bed & Breakfast

9,4

Muzikafe Bed & Breakfast

Ubytovanie (Bed and breakfast) Muzikafe Bed & Breakfast. Rodinou prevádzkovaný penzión Muzikafe Bed & Breakfast sa nachádza v centre Starého Mesta Ptuju, najstaršieho mesta v Slovinsku. Ubytovanie Muzikafe Bed & Breakfast sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Proštija

9,4

Sobe Proštija

Ubytovanie (Apartmány) Sobe Proštija. Located in Ptuj in the Podravje region, Sobe Proštija provides accommodation with free WiFi and free private parking. Guests can also relax in the garden. Ubytovanie Sobe Proštija sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Terme Ptuj

9,3

Apartments Terme Ptuj

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Terme Ptuj. Located just 300 metres from Ptuj Thermal Spa, Apartments Terme Ptuj provides accommodation in Ptuj with access to a restaurant, a bar, as well as a... Ubytovanie Apartments Terme Ptuj sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Vita

9,3

Apartma Vita

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Vita. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Apartma Vita features accommodation in Ptuj with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartma Vita sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Papa Franks Vine House

9,3

Papa Franks Vine House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Papa Franks Vine House. Featuring mountain views, Papa Franks Vine House provides accommodation with a garden and a balcony, around 12 km from Ptuj Thermal Spa. Ubytovanie Papa Franks Vine House sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments&Rooms Andrej

9,2

Apartments&Rooms Andrej

Ubytovanie (Apartmány) Apartments&Rooms Andrej. Located 1.5 km from Ptuj Thermal Spa, Apartments&Rooms Andrej offers free bikes, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Apartments&Rooms Andrej sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Hiša Divino

9,2

Rooms Hiša Divino

Ubytovanie (Penzión) Rooms Hiša Divino. Bed and Breakfast Ziga is a guest house located in Ptuj. It offers free WiFi accommodations in the city centre of Ptuj. Ubytovanie Rooms Hiša Divino sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Mitra, Story Hotels

9,2

Hotel Mitra, Story Hotels

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mitra, Story Hotels. Hotel Mitra, Story Hotels sa nachádza pod hradom v Starom meste najstaršieho mesta Slovinska, Ptuj. Ubytovanie Hotel Mitra, Story Hotels sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Posestvo Mestni Vrh

9,1

Posestvo Mestni Vrh

Ubytovanie (Farma) Posestvo Mestni Vrh. Enjoying a quiet location surrounded with nature, Posestvo Mestni Vrh is housed in a 120-year-old villa located in Ptuj. Ubytovanie Posestvo Mestni Vrh sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama B&B

9,1

Panorama B&B

Ubytovanie (Bed and breakfast) Panorama B&B. Panorama B&B sú obklopené rozsiahlou zeleňou s drevenými lavičkami a ponúkajú ubytovanie s bezplatným WiFi, satelitnou LCD TV a terasou. Ubytovanie Panorama B&B sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mala soba

9,1

Mala soba

Ubytovanie (Privát) Mala soba. Situated in Ptuj, 3.1 km from Ptuj Thermal Spa, Mala soba features accommodation with free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Mala soba sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje).

Apartments Matija Terme Ptuj

9

Apartments Matija Terme Ptuj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matija Terme Ptuj. Located in Ptuj, Apartments Matija Terme Ptuj features accommodation a few steps from Ptuj Thermal Spa. Ubytovanie Apartments Matija Terme Ptuj sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Sonce

9

Hostel Sonce

Ubytovanie (Hostel) Hostel Sonce. Offering air-conditioned accommodation with free Wi-Fi and LCD satellite TV, the family run Hostel Sonce is a 5-minute walk from the historic centre of... Ubytovanie Hostel Sonce sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Grabar

9

Sobe Grabar

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sobe Grabar. Offering garden views, Sobe Grabar in Ptuj offers accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Sobe Grabar sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pomaranča

8,9

Hotel Pomaranča

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pomaranča. Offering an on-site restaurant with a variety of local and international dishes, Hotel Pomaranča is situated in Ptuj, about 800 metres from its centre. Ubytovanie Hotel Pomaranča sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Ptuj

8,8

Rooms Ptuj

Ubytovanie (Hostel) Rooms Ptuj. Located in Ptuj and with Ptuj Thermal Spa reachable within 2.5 km, Rooms Ptuj provides a garden, non-smoking rooms, free WiFi and a shared lounge. Ubytovanie Rooms Ptuj sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Poetovio

8,8

Hotel Poetovio

Ubytovanie (Hotel) Hotel Poetovio. Hotel & Casino Poetovio sa nachádza v centre mesta Ptuj a ponúka 24 hodín denne otvorené kasíno a tiež bar, kde si môžete vybrať z rôznych nápojov. Ubytovanie Hotel Poetovio sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grand Hotel Primus - Terme Ptuj - Sava Hotels & Resorts

8,7

Grand Hotel Primus - Terme Ptuj - Sava Hotels & Resorts

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Primus - Terme Ptuj - Sava Hotels & Resorts. Grand Hotel Primus - Terme Ptuj - Sava Hotels & Resorts sa nachádza v Ptuji, najstaršom meste Slovinska. Ubytovanie Grand Hotel Primus - Terme Ptuj - Sava Hotels & Resorts sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Prenočišča Širec

8,6

Guesthouse Prenočišča Širec

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Prenočišča Širec. Located in Ptuj, 13 km from Ptuj Thermal Spa, Guesthouse Prenočišča Širec provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytovanie Guesthouse Prenočišča Širec sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Selinšek

8,5

Rooms Selinšek

Ubytovanie (Penzión) Rooms Selinšek. Located in quiet surroundings in the peaceful village of Pobrežje near Ptuj, Rooms Selinšek provide accommodation with free WiFi access. Ubytovanie Rooms Selinšek sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motel Majolka

8,5

Motel Majolka

Ubytovanie (Penzión) Motel Majolka. Located 9 km from Ptuj Thermal Spa, Gostišče Majolka provides rooms with air conditioning in Ptuj. Ubytovanie Motel Majolka sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Pri Tonetu

6,1

Guesthouse Pri Tonetu

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Pri Tonetu. Set in Ptuj, 1 km from Ptuj Thermal Spa, Guesthouse Pri Tonetu offers accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Guesthouse Pri Tonetu sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMA DOMENIKA

APARTMA DOMENIKA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMA DOMENIKA. Situated in Ptuj, 1.7 km from Ptuj Thermal Spa, APARTMA DOMENIKA features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie APARTMA DOMENIKA sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Vurberk

Vila Vurberk

Ubytovanie (Vila) Vila Vurberk. Vila Vurberk is set in Ptuj and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Vila Vurberk sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 509 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Alen

Apartmaji Alen

Ubytovanie (Apartmán) Apartmaji Alen. Boasting city views, Apartmaji Alen features accommodation with a garden and a terrace, around 300 metres from Ptuj Thermal Spa. Ubytovanie Apartmaji Alen sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VEN II.

VEN II.

Ubytovanie (Apartmán) VEN II.. VEN II. Is a property situated in Ptuj near Ptuj Thermal Spa. Free WiFi is offered. Ubytovanie VEN II. sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments&Rooms Andrej

Apartments&Rooms Andrej

Ubytovanie (Apartmán) Apartments&Rooms Andrej. A garden and a terrace are featured on-site at Optuj, which is set in Ptuj, just less than 1 km away from Ptuj Thermal Spa. The accommodation has free... Ubytovanie Apartments&Rooms Andrej sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Park

Hotel Park

Ubytovanie (Hotel) Hotel Park. Set within 700 metres of Ptuj Thermal Spa, Hotel Park in Ptuj offers a terrace, as well as free WiFi. The hotel has family rooms. Ubytovanie Hotel Park sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hrgova hiška

Hrgova hiška

Ubytovanie (Vidiecky dom) Hrgova hiška. Set just 22 km from Ptuj Thermal Spa, Hrgova hiška offers accommodation in Ptuj with access to a garden, barbecue facilities, as well as a shared kitchen. Ubytovanie Hrgova hiška sa nachádza v meste Ptuj (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ptuj

Mesto Ptuj sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 42 hotelov a ubytovanie v meste Ptuj.