Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Putím

V meste Putím (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Putím

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Putím

Apartmán U Splavu Putim

9

Apartmán U Splavu Putim

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Splavu Putim. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Apartmán U Splavu Putim offers accommodation in Putím with free WiFi and river views. Ubytovanie Apartmán U Splavu Putim sa nachádza v meste Putím (Česko - Juhočeský kraj).

Penzion Putim

8,5

Penzion Putim

Ubytovanie (Penzión) Penzion Putim. Quietly located in Putim Village, in South Bohemia, Penzion Putim features rooms with free WiFi, an on-site restaurant, a tennis court and a garden with a... Ubytovanie Penzion Putim sa nachádza v meste Putím (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Putim má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Putim momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion Putim

8

Penzion Putim

Ubytovanie Penzion Putim. Set in Putím, 34 km from Hrad Zvíkov, Penzion Putim offers accommodation with a garden, free private parking, a terrace and a restaurant. Ubytovanie Penzion Putim sa nachádza v meste Putím (Česko - Juhočeský kraj).

Ubytovanie v meste Putím

Mesto Putím sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Putím.