Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Radenci

V meste Radenci (Slovinsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Radenci

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Radenci

Villa Anna

9,6

Villa Anna

Ubytovanie (Apartmány) Villa Anna. Featuring an outdoor pool with sun terrace and a salon offering beauty treatments, the peacefully located Villa Anna includes air-conditioned apartments... Ubytovanie Villa Anna sa nachádza v meste Radenci (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NA OFF

9,6

NA OFF

Ubytovanie (Dovolenkový dom) NA OFF. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, NA OFF is situated in Radenci. Featuring free private parking, the holiday home is 2. Ubytovanie NA OFF sa nachádza v meste Radenci (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments AD Radenci

9,5

Apartments AD Radenci

Ubytovanie (Apartmány) Apartments AD Radenci. Featuring a shared garden, Apartments AD Radenci is located in Radenci. Ubytovanie Apartments AD Radenci sa nachádza v meste Radenci (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts

7,9

Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts

Ubytovanie (Hotel) Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts. Ubytovacie zariadenie Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts sa nachádza v Radenci, vedľa rieky Mura a je obklopené zeleňou. Ubytovanie Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts sa nachádza v meste Radenci (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kreslin Holiday House

Kreslin Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kreslin Holiday House. Kreslin Resort House is situated in Radenci and offers a garden and a terrace. Free WiFi is featured. Ubytovanie Kreslin Holiday House sa nachádza v meste Radenci (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma na hüti

Apartma na hüti

Ubytovanie (Apartmán) Apartma na hüti. Set in Radenci, within less than 1 km of Radenci Thermal Spa, Apartma na hüti offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytovanie Apartma na hüti sa nachádza v meste Radenci (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Radenci

Mesto Radenci sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Radenci.