Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Radfeld

V meste Radfeld (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Radfeld

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Radfeld

Bichlerhof

9,5

Bichlerhof

Ubytovanie (Farma) Bichlerhof. Situated in Radfeld, Bichlerhof offers a garden with a playground for children. The rooms include a balcony with a mountain view. Ubytovanie Bichlerhof sa nachádza v meste Dorfstr. 69 69 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Rangger

9,4

Pension Rangger

Ubytovanie (Penzión) Pension Rangger. The family-run Pension Rangger in Radfeld is only a 2-minute walk from the Old Town of Rattenberg. Ubytovanie Pension Rangger sa nachádza v meste Dorfstraße 115/1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Kern

8,9

Pension Kern

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Kern. Pension Kern is situated 500 metres from the centre of Rattenberg, and within a range of 6 km from the Alpacher Bergbahnen and the Alpachtal – Wildschönau... Ubytovanie Pension Kern sa nachádza v meste Siedlung 165 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Sonnhof

8,8

Hotel Sonnhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sonnhof. Hotel Sonnhof is located in the centre of Radfeld in the Inn Valley, just 500 metres from the Old Town of Rattenberg. Ubytovanie Hotel Sonnhof sa nachádza v meste Dorfstraße 92a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pension Alpenblick

8,4

Gasthof Pension Alpenblick

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Alpenblick. Radfeld’s Gasthof Pension Alpenblick has a fitness area, and an infrared sauna that can be used upon request. Ubytovanie Gasthof Pension Alpenblick sa nachádza v meste Dorfstraße 29a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Radfeld

Mesto Radfeld sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Radfeld.