Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rajecká Lesná

V meste Rajecká Lesná (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rajecká Lesná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rajecká Lesná

Prázdninový dom Eliška***

9,8

Prázdninový dom Eliška***

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdninový dom Eliška***. Prázdninový dom Eliška *** s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, asi 4 km od Rajeckej Lesnej. Ubytovanie Prázdninový dom Eliška*** sa nachádza v meste Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Prázdninový dom Eliška*** má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Prázdninový dom Eliška*** momentálne evidujeme 12 recenzií.

Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí

9,5

Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí

Ubytovanie (Hostinec) Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí. Ubytovanie ponúka reštauráciu, spoločnú kuchyňu, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi, dennú tlač, fax a kopírovací stroj. Ubytovanie Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí sa nachádza v meste Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hostinec Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzión Rodus

8,6

Penzión Rodus

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rodus. Penzión Rodus sa nachádza v Rajeckej Lesnej. Ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Rodus sa nachádza v meste Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Rodus má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzión Rodus momentálne evidujeme 159 recenzií.

Apartmánový dom Frivald

Apartmánový dom Frivald

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Frivald. Apartmánový dom Frivald sa nachádza v obci Rajecká Lesná a ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartmánový dom Frivald sa nachádza v meste Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmány Apartmánový dom Frivald nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

chata Kamenná dolina

chata Kamenná dolina

Ubytovanie (Chata v prírode) chata Kamenná dolina. Chata Kamenná dolina sa nachádza 4,3 km od Rajeckej Lesnej a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie chata Kamenná dolina sa nachádza v meste Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode chata Kamenná dolina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Rajecká Lesná

Mesto Rajecká Lesná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Rajecká Lesná.