Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rajecké Teplice

V meste Rajecké Teplice (Slovensko) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rajecké Teplice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rajecké Teplice

Apartmán Hestia 5

10

Apartmán Hestia 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hestia 5. Apartmán Hestia 5 s výhľadom na mesto sa nachádza približne 200 metrov od Termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou... Ubytovanie Apartmán Hestia 5 sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Hestia

9,8

Apartman Hestia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Hestia. Apartmán Hestia sa nachádza v Rajeckých Tepliciach len 200 metrov od termálnych Kúpeľov Rajecké Teplice a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartman Hestia sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Flámm

9,8

Penzión Flámm

Ubytovanie (Penzión) Penzión Flámm. Penzión Flámm sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, do 300 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Ubytovanie Penzión Flámm sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Pošta

9,7

Apartmán Pošta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pošta. Apartmán Pošta sa nachádza v Rajeckých Tepliciach 100 metrov od rovnomenných termálnych kúpeľov a 5 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Apartmán Pošta sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Belle Vue

9,7

Belle Vue

Ubytovanie (Apartmán) Belle Vue. Apartmán Belle Vue so záhradou, barom a spoločenskou miestnosťou sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, ponúka výhľad na bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Belle Vue sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Belle Vue má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Belle Vue momentálne evidujeme 56 recenzií.

Vila Pollux

9,7

Vila Pollux

Ubytovanie (Vila) Vila Pollux. Vila Pollux sa nachádza v Rajeckých Tepliciach len 50 metrov od miestnych termálnych kúpeľov. Ubytovanie Vila Pollux sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány CENTRUM

9,7

Apartmány CENTRUM

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány CENTRUM. Apartmány CENTRUM poskytujú výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko v Rajeckých Tepliciach, 300 metrov od... Ubytovanie Apartmány CENTRUM sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

chatka

9,6

chatka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chatka. Dovolenkový dom chatka ponúka ubytovanie v Rajeckých Tepliciach s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na bazén, bezplatné bicykle, záhradu a výbavu na grilovanie. Ubytovanie chatka sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie chatka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom chatka momentálne evidujeme 38 recenzií.

Penzion Bonanno

9,5

Penzion Bonanno

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bonanno. Penzión Bonanno sa nachádza na pokojnom mieste v centre kúpeľov Rajecké Teplice iba 100 metrov od kúpeľov Aphrodite. Ubytovanie Penzion Bonanno sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Bonanno má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Bonanno momentálne evidujeme 128 recenzií.

Domček u Jarinu

9,4

Domček u Jarinu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček u Jarinu. Domček u Jarinu sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 700 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Ubytovanie Domček u Jarinu sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Domček u Jarinu má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Domček u Jarinu momentálne evidujeme 35 recenzií.

Pension Relish

9,3

Pension Relish

Ubytovanie (Penzión) Pension Relish. Penzión Relish so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 90 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice. Ubytovanie Pension Relish sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Pension Relish má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Pension Relish momentálne evidujeme 168 recenzií.

Hotel Encian

9,3

Hotel Encian

Ubytovanie (Hotel) Hotel Encian. Hotel Encián sa nachádza pri Labuťom jazere v Rajeckých Tepliciach, 100 metrov od termálnych kúpeľov Aphrodite. Ubytovanie Hotel Encian sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Encian má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Encian momentálne evidujeme 267 recenzií.

Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckých Teplíc

9,3

Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckých Teplíc

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckých Teplíc. Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckých Teplíc sa nachádza v Rajeckých Tepliciach v Žilinskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckých Teplíc sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Viktória

9,3

Vila Viktória

Ubytovanie (Penzión) Vila Viktória. Vila Viktoria sa nachádza v pokojnej časti tradičného kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Ubytovanie Vila Viktória sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vila Viktória má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vila Viktória momentálne evidujeme 427 recenzií.

HARMONY Apartment

9,3

HARMONY Apartment

Ubytovanie (Apartmány) HARMONY Apartment. Ubytovanie HARMONY Apartment sa nachádza v Rajeckých Tepliciach len 300 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice. Ubytovanie HARMONY Apartment sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

JUMBO APARTMENTS

9,2

JUMBO APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmány) JUMBO APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie JUMBO APARTMENTS sa nachádza v Rajeckých Tepliciach 400 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 5 km od Lietavského hradu. Ubytovanie JUMBO APARTMENTS sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc

9,2

Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc. Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc sa nachádza v Žilinskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Daniela

9,2

Penzion Daniela

Ubytovanie (Penzión) Penzion Daniela. Penzión Daniela je obklopený zeleňou a nachádza sa priamo v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Penzion Daniela sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Daniela má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Daniela momentálne evidujeme 345 recenzií.

Aphrodite Palace

9,1

Aphrodite Palace

Ubytovanie (Hotel) Aphrodite Palace. Novozrekonštruovaný hotel Aphrodite Palace sa nachádza hneď vedľa kúpeľov Aphrodite v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Aphrodite Palace sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Aphrodite Palace má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Aphrodite Palace momentálne evidujeme 576 recenzií.

Hotel Relax

9,1

Hotel Relax

Ubytovanie (Hotel) Hotel Relax. Hotel Relax s elegantným interiérom sa nachádza v centre kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Navštíviť môžete wellness centrum. Ubytovanie Hotel Relax sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Relax má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Relax momentálne evidujeme 246 recenzií.

Apartmán HARMONY

9

Apartmán HARMONY

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán HARMONY. Apartmán HARMONY sa nachádza 300 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 5 km od Lietavského hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Apartmán HARMONY sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Ján Vereš

9

Privat Ján Vereš

Ubytovanie (Privát) Privat Ján Vereš. Privat Ján Vereš sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 100 metrov od termálnych kúpeľov, a ponúka záhradu, terasu i lyžiareň. Ubytovanie Privat Ján Vereš sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Ján Vereš má celkové hodnotenie 9. Pre Privát Privat Ján Vereš momentálne evidujeme 161 recenzií.

Penzion Iris

8,9

Penzion Iris

Ubytovanie (Penzión) Penzion Iris. Tradičný penzión Iris sa nachádza 100 metrov od centra Rajeckých Teplíc. Ponúka vám ubytovanie v izbách s TV a balkónom. Ubytovanie Penzion Iris sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Iris má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Iris momentálne evidujeme 88 recenzií.

Penzion Vila Milica

8,9

Penzion Vila Milica

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vila Milica. Penzión Vila Milica sa nachádza na pokojnom mieste, priamo v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Penzion Vila Milica sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Vila Milica má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Vila Milica momentálne evidujeme 287 recenzií.

Penzión Villa

8,9

Penzión Villa

Ubytovanie (Penzión) Penzión Villa. Penzión Villa sa nachádza 500 metrov od centra mesta Rajecké Teplice a ponúka vlastné kúpeľné centrum. Ubytovanie Penzión Villa sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Villa má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Villa momentálne evidujeme 672 recenzií.

Villa Amelia

8,9

Villa Amelia

Ubytovanie (Penzión) Villa Amelia. Penzión Villa Amelia sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 700 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 12 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Villa Amelia sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Villa Amelia má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Villa Amelia momentálne evidujeme 95 recenzií.

Hotel Aphrodite

8,8

Hotel Aphrodite

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aphrodite. Kúpeľný hotel Aphrodite sa nachádza vo vzdialenosti 33 km od Národného parku Malá Fatra a obklopuje ho úchvatná prírodná scenéria. Ubytovanie Hotel Aphrodite sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Aphrodite má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Aphrodite momentálne evidujeme 57 recenzií.

Penzión Vila Dalí

8,7

Penzión Vila Dalí

Ubytovanie (Penzión) Penzión Vila Dalí. Penzión Vila Dalí sa nachádza iba 200 metrov od centra mesta Rajecké Teplice a len 11 km od lyžiarskeho strediska Rajecká Lesná. Ubytovanie Penzión Vila Dalí sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Vila Dalí má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Vila Dalí momentálne evidujeme 146 recenzií.

Penzion Raj

8,6

Penzion Raj

Ubytovanie (Penzión) Penzion Raj. Moderný penzión Raj sa nachádza 100 metrov od centra Rajeckých Teplíc. Má reštauráciu, ktorá ponúka jedlá tradičnej slovenskej kuchyne. Ubytovanie Penzion Raj sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Dalila

8,5

Apartmány Dalila

Ubytovanie (Privát) Apartmány Dalila. Apartmány Dalila sa nachádzajú v Rajeckých Tepliciach v Žilinskom kraji neďaleko Termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a ponúkajú ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartmány Dalila sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Wellness Hotel Diplomat

8,5

Wellness Hotel Diplomat

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Diplomat. Moderný hotel Sport Wellness Diplomat sa nachádza uprostred Národného parku Malá Fatra. Ubytovanie Wellness Hotel Diplomat sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Wellness Hotel Diplomat má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Wellness Hotel Diplomat momentálne evidujeme 558 recenzií.

Hotel Skalka

8,3

Hotel Skalka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Skalka. Hotel Skalka sa nachádza v termálnej obci Rajecké Teplice a ponúka priestranné izby a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Skalka sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Skalka má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Skalka momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzión Mlynárka

8,2

Penzión Mlynárka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mlynárka. Penzión Mlynárka je typická drevená chata, ktorá sa nachádza na okraji kúpeľného mesta Rajecké Teplice a k jej vybaveniu patrí reštaurácia s terasou, ktorá... Ubytovanie Penzión Mlynárka sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Mlynárka má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Mlynárka momentálne evidujeme 154 recenzií.

Penzión Talisman

8,2

Penzión Talisman

Ubytovanie (Penzión) Penzión Talisman. Penzión Talisman sa nachádza v centre Rajeckých Teplíc a spolu s ubytovaním ponúka saunu, hydromasážne zariadenia a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet... Ubytovanie Penzión Talisman sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Talisman má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Talisman momentálne evidujeme 1010 recenzií.

Penzion Marco

8,1

Penzion Marco

Ubytovanie (Penzión) Penzion Marco. Penzión Marco sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, len 100 metrov od termálnych kúpeľov Aphrodite a ponúka reštauráciu s tradičnou slovenskou i... Ubytovanie Penzion Marco sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Marco má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Marco momentálne evidujeme 163 recenzií.

Privát Pekný dvor

Privát Pekný dvor

Ubytovanie (Apartmán) Privát Pekný dvor. Ubytovacie zariadenie Privát Pekný dvor s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou, asi 12 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Privát Pekný dvor sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

VIP apartmán

VIP apartmán

Ubytovanie (Apartmán) VIP apartmán. Offering free WiFi and city views, VIP apartmán provides accommodation located in Rajecké Teplice, just 200 metres from Thermal Spa Rajecke Teplice. Ubytovanie VIP apartmán sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión PALATÍN

Penzión PALATÍN

Ubytovanie (Penzión) Penzión PALATÍN. Penzión PALATÍN sa nachádza v Rajeckých Tepliciach 200 metrov od miestnych termálnych kúpeľov a 5 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Penzión PALATÍN sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Rajecké Teplice

Mesto Rajecké Teplice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Rajecké Teplice.