Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rajecké Teplice

V meste Rajecké Teplice (Slovensko) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rajecké Teplice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rajecké Teplice

Penzión Flámm

9,8

Penzión Flámm

Ubytovanie (Penzión) Penzión Flámm. Penzión Flámm sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, do 300 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Ubytovanie Penzión Flámm sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belle Vue

9,7

Belle Vue

Ubytovanie (Apartmán) Belle Vue. Apartmán Belle Vue so záhradou, barom a spoločenskou miestnosťou sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, ponúka výhľad na bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Belle Vue sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Belle Vue má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Belle Vue momentálne evidujeme 56 recenzií.

Apartmány CENTRUM

9,7

Apartmány CENTRUM

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány CENTRUM. Apartmány CENTRUM poskytujú výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko v Rajeckých Tepliciach, 300 metrov od... Ubytovanie Apartmány CENTRUM sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

chatka

9,6

chatka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chatka. Dovolenkový dom chatka ponúka ubytovanie v Rajeckých Tepliciach s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na bazén, bezplatné bicykle, záhradu a výbavu na grilovanie. Ubytovanie chatka sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie chatka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom chatka momentálne evidujeme 38 recenzií.

Penzion Bonanno

9,5

Penzion Bonanno

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bonanno. Penzión Bonanno sa nachádza na pokojnom mieste v centre kúpeľov Rajecké Teplice iba 100 metrov od kúpeľov Aphrodite. Ubytovanie Penzion Bonanno sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bonanno má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Bonanno momentálne evidujeme 128 recenzií.

Domček u Jarinu

9,4

Domček u Jarinu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček u Jarinu. Domček u Jarinu sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 700 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Ubytovanie Domček u Jarinu sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Domček u Jarinu má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Domček u Jarinu momentálne evidujeme 35 recenzií.

Hotel Encian

9,3

Hotel Encian

Ubytovanie (Hotel) Hotel Encian. Hotel Encián sa nachádza pri Labuťom jazere v Rajeckých Tepliciach, 100 metrov od termálnych kúpeľov Aphrodite. Ubytovanie Hotel Encian sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Encian má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Encian momentálne evidujeme 267 recenzií.

Pension Relish

9,3

Pension Relish

Ubytovanie (Penzión) Pension Relish. Penzión Relish so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 90 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice. Ubytovanie Pension Relish sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Relish má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Pension Relish momentálne evidujeme 168 recenzií.

Vila Viktória

9,3

Vila Viktória

Ubytovanie (Penzión) Vila Viktória. Vila Viktoria sa nachádza v pokojnej časti tradičného kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Ubytovanie Vila Viktória sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Viktória má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vila Viktória momentálne evidujeme 427 recenzií.

Penzion Daniela

9,2

Penzion Daniela

Ubytovanie (Penzión) Penzion Daniela. Penzión Daniela je obklopený zeleňou a nachádza sa priamo v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Penzion Daniela sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Daniela má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Daniela momentálne evidujeme 345 recenzií.

Aphrodite Palace

9,1

Aphrodite Palace

Ubytovanie (Hotel) Aphrodite Palace. Novozrekonštruovaný hotel Aphrodite Palace sa nachádza hneď vedľa kúpeľov Aphrodite v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Aphrodite Palace sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Aphrodite Palace má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Aphrodite Palace momentálne evidujeme 576 recenzií.

Hotel Relax

9,1

Hotel Relax

Ubytovanie (Hotel) Hotel Relax. Hotel Relax s elegantným interiérom sa nachádza v centre kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Navštíviť môžete wellness centrum. Ubytovanie Hotel Relax sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Relax má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Relax momentálne evidujeme 246 recenzií.

Apartmán HARMONY

9

Apartmán HARMONY

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán HARMONY. Apartmán HARMONY sa nachádza 300 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 5 km od Lietavského hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Apartmán HARMONY sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Ján Vereš

9

Privat Ján Vereš

Ubytovanie (Privát) Privat Ján Vereš. Privat Ján Vereš sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 100 metrov od termálnych kúpeľov, a ponúka záhradu, terasu i lyžiareň. Ubytovanie Privat Ján Vereš sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Ján Vereš má celkové hodnotenie 9. Pre Privát Privat Ján Vereš momentálne evidujeme 161 recenzií.

Penzion Iris

8,9

Penzion Iris

Ubytovanie (Penzión) Penzion Iris. Tradičný penzión Iris sa nachádza 100 metrov od centra Rajeckých Teplíc. Ponúka vám ubytovanie v izbách s TV a balkónom. Ubytovanie Penzion Iris sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Iris má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Iris momentálne evidujeme 88 recenzií.

Penzion Vila Milica

8,9

Penzion Vila Milica

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vila Milica. Penzión Vila Milica sa nachádza na pokojnom mieste, priamo v centre Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Penzion Vila Milica sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vila Milica má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Vila Milica momentálne evidujeme 287 recenzií.

Penzión Villa

8,9

Penzión Villa

Ubytovanie (Penzión) Penzión Villa. Penzión Villa sa nachádza 500 metrov od centra mesta Rajecké Teplice a ponúka vlastné kúpeľné centrum. Ubytovanie Penzión Villa sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Villa má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Villa momentálne evidujeme 672 recenzií.

Villa Amelia

8,9

Villa Amelia

Ubytovanie (Penzión) Villa Amelia. Penzión Villa Amelia sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, 700 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 12 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Villa Amelia sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Amelia má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Villa Amelia momentálne evidujeme 95 recenzií.

Hotel Aphrodite

8,8

Hotel Aphrodite

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aphrodite. Kúpeľný hotel Aphrodite sa nachádza vo vzdialenosti 33 km od Národného parku Malá Fatra a obklopuje ho úchvatná prírodná scenéria. Ubytovanie Hotel Aphrodite sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Aphrodite má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Aphrodite momentálne evidujeme 57 recenzií.

Penzión Vila Dalí

8,7

Penzión Vila Dalí

Ubytovanie (Penzión) Penzión Vila Dalí. Penzión Vila Dalí sa nachádza iba 200 metrov od centra mesta Rajecké Teplice a len 11 km od lyžiarskeho strediska Rajecká Lesná. Ubytovanie Penzión Vila Dalí sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Vila Dalí má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Vila Dalí momentálne evidujeme 146 recenzií.

Penzion Raj

8,6

Penzion Raj

Ubytovanie (Penzión) Penzion Raj. Moderný penzión Raj sa nachádza 100 metrov od centra Rajeckých Teplíc. Má reštauráciu, ktorá ponúka jedlá tradičnej slovenskej kuchyne. Ubytovanie Penzion Raj sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Hotel Diplomat

8,5

Wellness Hotel Diplomat

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Diplomat. Moderný hotel Sport Wellness Diplomat sa nachádza uprostred Národného parku Malá Fatra. Ubytovanie Wellness Hotel Diplomat sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Hotel Diplomat má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Wellness Hotel Diplomat momentálne evidujeme 558 recenzií.

Hotel Skalka

8,3

Hotel Skalka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Skalka. Hotel Skalka sa nachádza v termálnej obci Rajecké Teplice a ponúka priestranné izby a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Skalka sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Skalka má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Skalka momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzión Mlynárka

8,2

Penzión Mlynárka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mlynárka. Penzión Mlynárka je typická drevená chata, ktorá sa nachádza na okraji kúpeľného mesta Rajecké Teplice a k jej vybaveniu patrí reštaurácia s terasou, ktorá... Ubytovanie Penzión Mlynárka sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Mlynárka má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Mlynárka momentálne evidujeme 154 recenzií.

Penzión Talisman

8,2

Penzión Talisman

Ubytovanie (Penzión) Penzión Talisman. Penzión Talisman sa nachádza v centre Rajeckých Teplíc a spolu s ubytovaním ponúka saunu, hydromasážne zariadenia a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet... Ubytovanie Penzión Talisman sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Talisman má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Talisman momentálne evidujeme 1010 recenzií.

Penzion Marco

8,1

Penzion Marco

Ubytovanie (Penzión) Penzion Marco. Penzión Marco sa nachádza v Rajeckých Tepliciach, len 100 metrov od termálnych kúpeľov Aphrodite a ponúka reštauráciu s tradičnou slovenskou i... Ubytovanie Penzion Marco sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Marco má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Marco momentálne evidujeme 163 recenzií.

Holiday home Rajecke Teplice II

Holiday home Rajecke Teplice II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Rajecke Teplice II. Dovolenkový dom Rajecké Teplice II ponúka ubytovanie v Rajeckých Tepliciach, 300 metrov od termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a 5 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Holiday home Rajecke Teplice II sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Rajecke Teplice II nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Privát Pekný dvor

Privát Pekný dvor

Ubytovanie (Apartmán) Privát Pekný dvor. Ubytovacie zariadenie Privát Pekný dvor s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou, asi 12 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Privát Pekný dvor sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rajecké Teplice

Mesto Rajecké Teplice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Rajecké Teplice.