Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rajnochovice

V meste Rajnochovice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rajnochovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rajnochovice

chata u Tesáku

8,8

chata u Tesáku

Ubytovanie chata u Tesáku. Set in Rajnochovice in the Zlin Region region, chata u Tesáku has a terrace and mountain views. Ubytovanie chata u Tesáku sa nachádza v meste Rajnochovice (Česko - Zlínsky kraj).

Rekreační areál Na Trojáku

8,2

Rekreační areál Na Trojáku

Ubytovanie (Hotel) Rekreační areál Na Trojáku. Rekreačný areál Na Trojáku sa nachádza uprostred sviežej zelenej záhrady, 100 metrov od lyžiarskeho strediska Troják. Ubytovanie Rekreační areál Na Trojáku sa nachádza v meste Rajnochovice (Česko - Zlínsky kraj).

Rekreační areál Pod Šaumburkem

8,1

Rekreační areál Pod Šaumburkem

Ubytovanie (Hotel) Rekreační areál Pod Šaumburkem. Located in the Hostýnské vrchy Nature Reserve at the foot of the Kelčský Javorník Mountains. Ubytovanie Rekreační areál Pod Šaumburkem sa nachádza v meste Rajnochovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Rekreační areál Pod Šaumburkem má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Rekreační areál Pod Šaumburkem momentálne evidujeme 64 recenzií.

Hájenka

Hájenka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hájenka. Hájenka is situated in Rajnochovice and offers a restaurant, free bikes and a shared lounge. Ubytovanie Hájenka sa nachádza v meste Rajnochovice (Česko - Zlínsky kraj).

rekreační areál Na Trojáku

rekreační areál Na Trojáku

Ubytovanie (Hotel) rekreační areál Na Trojáku. Featuring a restaurant, rekreační areál Na Trojáku is situated in Rajnochovice. The accommodation provides free WiFi. Ubytovanie rekreační areál Na Trojáku sa nachádza v meste Rajnochovice (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytovanie v meste Rajnochovice

Mesto Rajnochovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Rajnochovice.