Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ramsau im Zillertal

V meste Ramsau im Zillertal (Rakúsko) máme celkom 116 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ramsau im Zillertal

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ramsau im Zillertal

Apartment Aschenwald Elisabeth

9,9

Apartment Aschenwald Elisabeth

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Aschenwald Elisabeth. Offering mountains views and free WiFi, Apartment Aschenwald Elisabeth is located 1 km from the Zillertal Arena Ski Area and the Horbergbahn Cable Car. Ubytovanie Apartment Aschenwald Elisabeth sa nachádza v meste Ramsau 316 (Rakúsko - Tirolsko).

Luxus Chalet Mühlermoos

9,9

Luxus Chalet Mühlermoos

Ubytovanie (Horská chata) Luxus Chalet Mühlermoos. Occupying a building dating from the 17th century, the Luxus Chalet Mühlermoos is located in Ramsau im Zillertal, 2 km from the centre of Mayrhofen. Ubytovanie Luxus Chalet Mühlermoos sa nachádza v meste Bichl 660 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 459 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Zillertal

9,8

Ferienwohnung Zillertal

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Zillertal. Set in Ramsau im Zillertal, Ferienwohnung Zillertal offers BBQ facilities, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytovanie Ferienwohnung Zillertal sa nachádza v meste Bichl 632 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Josef

9,8

Appartement Josef

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Josef. Situated in Ramsau im Zillertal, Appartement Josef is a self-catering apartment that offers WiFi and a balcony with views of the Tristner and Penken... Ubytovanie Appartement Josef sa nachádza v meste Bichl 459 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Schiestl

9,8

Landhaus Schiestl

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Schiestl. Featuring a garden and a terrace, Landhaus Schiestl features accommodation in Ramsau im Zillertal with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Landhaus Schiestl sa nachádza v meste 402 Ramsau (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Elisabeth

9,8

Appartement Elisabeth

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Elisabeth. Appartement Elisabeth offers self-catering accommodation located in Ramsau im Zillertal. WiFi access is available. Ubytovanie Appartement Elisabeth sa nachádza v meste Talstraße 93 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Sonnenschein

9,7

Appartement Sonnenschein

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Sonnenschein. Ubytovacie zariadenie Appartement Sonnenschein v alpskom štýle sa nachádza v meste Ramsau im Zillertal 3 minúty jazdy od zastávky lanovky Hoerbergbahn a... Ubytovanie Appartement Sonnenschein sa nachádza v meste Ramsau 386 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 322 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Aschenwald

9,7

Ferienwohnung Aschenwald

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Aschenwald. Located in Ramsau im Zillertal, Ferienwohnung Aschenwald provides accommodation with a garden, free WiFi, an ATM, and a tour desk. Ubytovanie Ferienwohnung Aschenwald sa nachádza v meste 337 Ramsau (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Egger

9,7

Landhaus Egger

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Egger. Landhaus Egger is located in Ramsau in the Ziller Valley. It offers free WiFi, a ski storage room, a terrace, and barbecue facilities. Ubytovanie Landhaus Egger sa nachádza v meste Ramsau 285 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Martina

9,6

Apartment Martina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Martina. Located in Ramsau im Zillertal, this apartment features a balcony, 3 km from Mayrhofen. Apartment Gruber Martina und Anton boasts views of the mountain. Ubytovanie Apartment Martina sa nachádza v meste Bichl 491 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonnblick

9,5

Ferienwohnung Sonnblick

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Sonnblick. Set in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Ferienwohnung Sonnblick features a balcony and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Sonnblick sa nachádza v meste Ramsau 347 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Tamara

9,5

Appartement Tamara

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Tamara. Featuring a terrace, Appartement Tamara provides accommodation in Ramsau im Zillertal with free WiFi and garden views. Ubytovanie Appartement Tamara sa nachádza v meste Ramsau 380 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Freiblick

9,5

Appartement Freiblick

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Freiblick. Situated 1 km from Ramsau’s centre and the Horberg Cable Car, Appartement Freiblick offers amenities like a flat-screen satellite TV and free WiFi. Ubytovanie Appartement Freiblick sa nachádza v meste Bichl 645 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 219 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emma's kleines Hotel

9,4

Emma's kleines Hotel

Ubytovanie (Bed and breakfast) Emma's kleines Hotel. Hotel Emma's kleines v stredisku Ramsau v údolí Ziller sa nachádza len 5 minút od lyžiarskeho strediska Horberg/Penken. Ubytovanie Emma's kleines Hotel sa nachádza v meste Talstrasse 55 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Thurnbach

9,4

Appartement Thurnbach

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Thurnbach. Appartement Thurnbach is a 2-minute drive from the Zell am Ziller Ski Area and just 400 metres from Aschau village. Ubytovanie Appartement Thurnbach sa nachádza v meste Thurnbachweg 13 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Edenlehen

9,4

Hotel Edenlehen

Ubytovanie (Hotel) Hotel Edenlehen. Hotel Edenlehen sa nachádza na pokojnom mieste na okraji obce Mayrhofen v údolí Zillertal, iba 10 minút chôdze od centra obce a 5 minút pešo od miestnych... Ubytovanie Hotel Edenlehen sa nachádza v meste Edenlehen 676 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Huamatl

9,3

Apart Huamatl

Ubytovanie (Apartmány) Apart Huamatl. The newly renovated Apart Huamatl is located in Ramsau im Zillertal. The new modern sauna with relaxation area is available for a surcharge in summer. Ubytovanie Apart Huamatl sa nachádza v meste Ramsberg 802 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Oberbichl

9,3

Apartment Oberbichl

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Oberbichl. Set in Ramsau im Zillertal, this apartment features a balcony and a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartment Oberbichl sa nachádza v meste Oberbichl 694 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bergland

9,3

Haus Bergland

Ubytovanie (Apartmány) Haus Bergland. Haus Bergland is located in the centre of Ramsau, just 1 km from the slopes of the Penken Ski Area. Ubytovanie Haus Bergland sa nachádza v meste Bichl 525 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Edelweiss

9,3

Edelweiss

Ubytovanie (Privát) Edelweiss. Ubytovacie zariadenie Edelweiss sa nachádza v centre obce Ramsau v údolí Zillertal, 1500 metrov od lanoviek Horberg a 500 metrov od sedačkovej lanovky... Ubytovanie Edelweiss sa nachádza v meste Ramsau 279 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Birgla

9,3

Appartement Birgla

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Birgla. Providing free internet connection and a terrace in the garden overlooking Tristner, Penken, and Schwendberg, Appartement Birgla is set in the centre of... Ubytovanie Appartement Birgla sa nachádza v meste Ramsau 250 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appart-Haus Carola

9,3

Appart-Haus Carola

Ubytovanie (Apartmány) Appart-Haus Carola. Featuring free WiFi throughout the property, Appart-Haus Carola enjoys a quiet location in Ramsau im Zillertal below Mayrhofen. Ubytovanie Appart-Haus Carola sa nachádza v meste 522 Bichl (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alpenfriede

9,2

Haus Alpenfriede

Ubytovanie (Apartmán) Haus Alpenfriede. Situated in Ramsau im Zillertal, Haus Alpenfriede offers self-catering accommodation with free WiFi, a garden and free ski and bicycle storage rooms. Ubytovanie Haus Alpenfriede sa nachádza v meste Ramsau 164 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jogglerhof

9,2

Jogglerhof

Ubytovanie (Hotel) Jogglerhof. Set in Ramsau im Zillertal, Jogglerhof offers accommodation with private balconies. Ubytovanie Jogglerhof sa nachádza v meste Ramsau 260 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Eder

9,2

Hotel Eder

Ubytovanie (Hotel) Hotel Eder. Hotel Eder features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Ramsau im Zillertal. This 4-star hotel offers ski storage space and luggage storage... Ubytovanie Hotel Eder sa nachádza v meste 465 Bichl (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Hotel Therese

9,2

Apart Hotel Therese

Ubytovanie (Apartmány) Apart Hotel Therese. Apartmánový hotel Therese ponúka ubytovanie na pokojnom mieste v srdci Zillertalských Álp, len 10 minút chôdze od centra Mayrhofenu. Ubytovanie Apart Hotel Therese sa nachádza v meste Laubichl 131 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Mayrhofen 280S

9,1

Ferienwohnung Mayrhofen 280S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofen 280S. Ferienwohnung Mayrhofen 280S is set in Mayrhofen, 1.5 km from Ahornbahn and 2.3 km from Penkenbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Ferienwohnung Mayrhofen 280S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienwohnung Eberharter Theresia

9,1

Ferienwohnung Eberharter Theresia

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Eberharter Theresia. Located in Ramsau im Zillertal, Ferienwohnung Eberharter Theresia offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Eberharter Theresia sa nachádza v meste Bichl 653 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Theresia

9

Hotel Theresia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Theresia. Rodinou prevádzkovaný 4-hviezdičkový hotel Theresia sa nachádza v obci Ramsau im Zillertal. Ubytovanie Hotel Theresia sa nachádza v meste Bichl 500 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain and Soul Lifestyle Hotel

8,8

Mountain and Soul Lifestyle Hotel

Ubytovanie (Hotel) Mountain and Soul Lifestyle Hotel. Surrounded by the scenic mountains of the Zillertal Alps, the Mountain and Soul Lifestyle Hotel features a modern spa area with a wooden sauna, a steam... Ubytovanie Mountain and Soul Lifestyle Hotel sa nachádza v meste Ramsau 425 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sepp

8,4

Villa Sepp

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sepp. Villa Sepp is located 500 metres from Ramsau’s centre and a 2-minute drive from the Horbergbahn Cable Car. Ubytovanie Villa Sepp sa nachádza v meste Talstraße 99 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Enterberg

8,4

Ferienhaus Enterberg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Enterberg. Situated 1 km from Ramsau im Zillertal centre, Ferienhaus Enterberg offers a self-catering accommodation with free WiFi, free ski storage, a sauna and a... Ubytovanie Ferienhaus Enterberg sa nachádza v meste Enterberg 682 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 289 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Horbergblick

8,3

Apart Horbergblick

Ubytovanie (Apartmán) Apart Horbergblick. Located in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Apart Horbergblick has a garden. The apartment features mountain views and is 38 km from Innsbruck. Ubytovanie Apart Horbergblick sa nachádza v meste Bichl 614 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Alpenrose

7,9

Appartements Alpenrose

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Alpenrose. Set 250 metres from the Ramsberg Ski Lift in the Gerlosstein Ski Area, the Appartements Alpenrose features a furnished terrace and a garden. Ubytovanie Appartements Alpenrose sa nachádza v meste Ramsau 205 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Dornauer

7,7

Ferienhaus Dornauer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Dornauer. Featuring a terrace, Ferienhaus Dornauer provides accommodation in Ramsau im Zillertal with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienhaus Dornauer sa nachádza v meste Talstraße 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hanna

Apartment Hanna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Hanna. Located in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Hanna provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Hanna sa nachádza v meste Bichl 600a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Mayrhofen 521S

Ferienwohnung Mayrhofen 521S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofen 521S. Situated in Ramsau im Zillertal, Ferienwohnung Mayrhofen 521S features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Mayrhofen 521S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feldlhütte

Feldlhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Feldlhütte. Located in Ramsau im Zillertal, Feldlhütte offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Feldlhütte sa nachádza v meste 847 Ramsberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Neschtl

Neschtl

Ubytovanie (Apartmán) Neschtl. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Neschtl features accommodation in Ramsau im Zillertal with free WiFi and garden views. Ubytovanie Neschtl sa nachádza v meste Ramsau 205 (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienwohnung Kerschdorfer

Ferienwohnung Kerschdorfer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Kerschdorfer. Situated in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Ferienwohnung Kerschdorfer has a balcony and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Kerschdorfer sa nachádza v meste 589 Bichl (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienwohnung Pfister Elke

Ferienwohnung Pfister Elke

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Pfister Elke. Ferienwohnung Pfister Elke is located in Ramsau im Zillertal. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Pfister Elke sa nachádza v meste 377 Ramsau (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Mayrhofen 354S

Ferienwohnung Mayrhofen 354S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofen 354S. Ferienwohnung Mayrhofen 354S is set in Mayrhofen, 5 km from Ahornbahn and 6 km from Penkenbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Ferienwohnung Mayrhofen 354S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Mayrhofen 355S

Ferienwohnung Mayrhofen 355S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofen 355S. Ferienwohnung Mayrhofen 355S is located in Mayrhofen, 5 km from Ahornbahn and 6 km from Penkenbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Ferienwohnung Mayrhofen 355S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Mayrhofen 554S

Ferienwohnung Mayrhofen 554S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofen 554S. Located in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Ferienwohnung Mayrhofen 554S features a balcony. Ubytovanie Ferienwohnung Mayrhofen 554S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Heimatliebe

Villa Heimatliebe

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Heimatliebe. Set in Ramsau im Zillertal, Villa Heimatliebe provides self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Villa Heimatliebe sa nachádza v meste 781 Oberbichl (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 349 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Riederhof

Riederhof

Ubytovanie (Apartmán) Riederhof. Riederhof is situated in Ramsau im Zillertal. This apartment features a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Riederhof sa nachádza v meste Ramsberg 887 Riederhof (Rakúsko - Tirolsko).

Haus Bergheim

Haus Bergheim

Ubytovanie (Apartmány) Haus Bergheim. Haus Bergheim features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Ramsau im Zillertal. Ubytovanie Haus Bergheim sa nachádza v meste 819 Ramsberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ramsau im Zillertal

Mesto Ramsau im Zillertal sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 116 hotelov a ubytovanie v meste Ramsau im Zillertal.