Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rangersdorf

V meste Rangersdorf (Rakúsko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rangersdorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rangersdorf

Ferienwohnung Hofer

10

Ferienwohnung Hofer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Hofer. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Ferienwohnung Hofer is situated in Rangersdorf. Ubytovanie Ferienwohnung Hofer sa nachádza v meste Rangersdorf 58 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Kerschbaumer

9,9

Ferienwohnung Kerschbaumer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Kerschbaumer. Zariadenie Ferienwohnung Kerschbaumer ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania a bezplatným Wi-Fi v centre mesta Rangersdorf. Ubytovanie Ferienwohnung Kerschbaumer sa nachádza v meste Tresdorf 57 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klenig Hof

9,5

Klenig Hof

Ubytovanie (Horská chata) Klenig Hof. Situated in Rangersdorf, Klenig Hof features accommodation with a balcony and free WiFi. This chalet features a garden and free private parking. Ubytovanie Klenig Hof sa nachádza v meste lobersberg 58 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen am Bauernhof

9,3

Ferienwohnungen am Bauernhof

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen am Bauernhof. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen am Bauernhof sa nachádza v obci Rangersdorf, 48 km od Kaprunu. Ubytovanie Ferienwohnungen am Bauernhof sa nachádza v meste Tresdorf 27 Tresdorf 93 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kräuterpension Rosenkranz

9

Kräuterpension Rosenkranz

Ubytovanie (Penzión) Kräuterpension Rosenkranz. Penzión Kräuterpension sa nachádza v meste Rangersdorf v údolí Möll v Korutánsku, 25 km od miest Lienz a Heiligenblut. K penziónu patrí farma. Ubytovanie Kräuterpension Rosenkranz sa nachádza v meste Witschdorf 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erholungshotel Margarethenbad

8,8

Erholungshotel Margarethenbad

Ubytovanie (Hotel) Erholungshotel Margarethenbad. Kúpeľný a športový hotel Erholungshotel Margarethenbad sa nachádza v pokojnej lokalite v údolí Moll v Korutánsku. Ubytovanie Erholungshotel Margarethenbad sa nachádza v meste Lainach 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Mölltalerhof

8,4

Hotel Mölltalerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mölltalerhof. Tento rodinný hotel so saunou a s výhľadom na hory sa nachádza v malej obci Lainach v údolí Möll, v pokojnom prostredí mimo hlavnej cesty, a ponúka... Ubytovanie Hotel Mölltalerhof sa nachádza v meste Lainach 45 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stadlwirt

8,2

Hotel Stadlwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stadlwirt. 3-hviezdičkový hotel Stadlwirt sa nachádza v centre mestečka Rangersdorf 1 km od najbližšieho lyžiarskeho komplexu. Ubytovanie Hotel Stadlwirt sa nachádza v meste Rangersdorf 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jari

Jari

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jari. Jari is set in Rangersdorf and offers water sports facilities and a terrace. The accommodation is 29 km from Heiligenblut. Ubytovanie Jari sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhaus im Kärntner Mölltal

Bauernhaus im Kärntner Mölltal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bauernhaus im Kärntner Mölltal. Bauernhaus im Kärntner Mölltal is situated in Rangersdorf. The accommodation is 30 km from Heiligenblut. Ubytovanie Bauernhaus im Kärntner Mölltal sa nachádza v meste Rangersdorf 4 Mölltal (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-3

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-3

Ubytovanie (Apartmán) Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-3. Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-3 is set in Rangersdorf. The accommodation is 33 km from Heiligenblut. Ubytovanie Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-3 sa nachádza v meste Tresdorf 27 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Elisabeth 3

Holiday home Elisabeth 3

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Elisabeth 3. Holiday home Elisabeth 3 is located in Rangersdorf. The accommodation is 30 km from Heiligenblut. Ubytovanie Holiday home Elisabeth 3 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko).

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-1

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-1

Ubytovanie (Apartmán) Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-1. Situated in Rangersdorf, Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-1 features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 33 km from Heiligenblut. Ubytovanie Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-1 sa nachádza v meste Tresdorf 27 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Hochstein

Ferienwohnung Hochstein

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Hochstein. Ferienwohnung Hochstein, boasting barbecue facilities and a garden, is set in Haus im Ennstal, 1. Ubytovanie Ferienwohnung Hochstein sa nachádza v meste Krummholzstraße Top2 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Planegg

Planegg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Planegg. Set in Rangersdorf, Planegg offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Planegg sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-2

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-2

Ubytovanie (Apartmán) Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-2. Located in Rangersdorf, Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-2 provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 33 km from Heiligenblut. Ubytovanie Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-2 sa nachádza v meste Tresdorf 27 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Kerschbaumer

Appartement Kerschbaumer

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Kerschbaumer. Situated in Rangersdorf in the Carinthia region, Appartement Kerschbaumer features a terrace and garden views. Ubytovanie Appartement Kerschbaumer sa nachádza v meste Rangersdorf 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kerschbaumer

Haus Kerschbaumer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Kerschbaumer. Located in Rangersdorf, Haus Kerschbaumer provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 30 km from Heiligenblut. Ubytovanie Haus Kerschbaumer sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rangersdorf

Mesto Rangersdorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Rangersdorf.