Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rapovce

V meste Rapovce (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rapovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rapovce

Vila Mária Rapovce

9,3

Vila Mária Rapovce

Ubytovanie (Penzión) Vila Mária Rapovce. Ubytovanie sa nachádza v Rapovciach, iba 200 metrov od termálnych kúpeľov Novolandia, a ponúka slnečnú terasu. Ubytovanie Vila Mária Rapovce sa nachádza v meste Rapovce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Vila Mária Rapovce má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vila Mária Rapovce momentálne evidujeme 67 recenzií.

Floriánov Dvor

9,2

Floriánov Dvor

Ubytovanie (Penzión) Floriánov Dvor. Penzión Floriánov dvor sa nachádza na okraji obce Pleš, 14 km od Lučenca. Ponúka vám gril, detský kútik a detské ihrisko. Ubytovanie Floriánov Dvor sa nachádza v meste Rapovce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Floriánov Dvor má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Floriánov Dvor momentálne evidujeme 68 recenzií.

rodiny dom

4,5

rodiny dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) rodiny dom. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v obci Rapovce v Banskobystrickom kraji a má záhradu. Ubytovanie rodiny dom sa nachádza v meste Rapovce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie rodiny dom má celkové hodnotenie 4,5. Pre Dovolenkový dom rodiny dom momentálne evidujeme 6 recenzií.

Rodinny dom Rapovce

Rodinny dom Rapovce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rodinny dom Rapovce. Rodinný dom Rapovce sa nachádza v obci Rapovce v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Rodinny dom Rapovce sa nachádza v meste Rapovce (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie Popbal

Ubytovanie Popbal

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Popbal. Set in Rapovce, Ubytovanie Popbal has a bar, shared lounge, terrace, and free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytovanie Ubytovanie Popbal sa nachádza v meste Rapovce (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Rapovce

Mesto Rapovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Rapovce.