Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rattendorf

V meste Rattendorf (Rakúsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rattendorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rattendorf

Ferienhaus Zerza

9,9

Ferienhaus Zerza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Zerza. Situated in Rattendorf, 2.8 km from the Millennium Express Cable Car Station, Ferienhaus Zerza is a chalet featuring a kitchen with a dishwasher, a balcony... Ubytovanie Ferienhaus Zerza sa nachádza v meste Rattendorf 22a (Rakúsko - Korutánsko).

Landhaus Flaschberger

9,8

Landhaus Flaschberger

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Flaschberger. Situated in Rattendorf, just 2 km from the Millennium Express Ski Lift, Landhaus Flaschberger offers apartments with a balcony or terrace. Ubytovanie Landhaus Flaschberger sa nachádza v meste Rattendorf 58 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aktiv & Sport Apartments Oberjörg

9,7

Aktiv & Sport Apartments Oberjörg

Ubytovanie (Apartmány) Aktiv & Sport Apartments Oberjörg. Located in Rattendorf, Aktiv & Sport Apartments Oberjörg offers a restaurant. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytovanie Aktiv & Sport Apartments Oberjörg sa nachádza v meste Rattendorf 111 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnung Zeber

9,7

Ferienwohnung Zeber

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Zeber. Ubytovanie sa nachádza v pokojnej horskej oblasti Hermagor, 300 metrov od zastávky bezplatného skibusu, ktorým sa za 5 minút dostanete do lyžiarskeho... Ubytovanie Ferienwohnung Zeber sa nachádza v meste Rattendorf 82 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Oberjörg

9,6

Pension Oberjörg

Ubytovanie (Hotel) Pension Oberjörg. Located 2 km from the Millennium Express Cable Car to the Nassfeld Ski Area, the Oberjörg offers a large garden as well as a spa area and a restaurant... Ubytovanie Pension Oberjörg sa nachádza v meste Rattendorf 41 (Rakúsko - Korutánsko).

Alte Schule Rattendorf

9,1

Alte Schule Rattendorf

Ubytovanie (Apartmány) Alte Schule Rattendorf. Apartmány Alte Schule De Luxe, ktoré boli zrenovované v roku 2013, sa nachádzajú v obci Rattendorf, 3 km od lanovky Millenium Express. Ubytovanie Alte Schule Rattendorf sa nachádza v meste Rattendorf 33 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Plozner

Ferienhaus Plozner

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ferienhaus Plozner. Located in the idyllic Carinthian village of Rattendorf, Ferienhaus Plozner is just 2. Ubytovanie Ferienhaus Plozner sa nachádza v meste Rattendorf 40 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf

Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf

Ubytovanie (Apartmány) Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf. With mountain views, Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf is set in Rattendorf and has a restaurant, a shared lounge, bar, garden, children's playground and... Ubytovanie Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf sa nachádza v meste 35 Rattendorf (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnung Inrefrid

Ferienwohnung Inrefrid

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Inrefrid. Ferienwohnung Inrefrid has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Rattendorf. Ubytovanie Ferienwohnung Inrefrid sa nachádza v meste 60 Rattendorf (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rattendorf

Mesto Rattendorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Rattendorf.