Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Reichenfels

V meste Reichenfels (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Reichenfels

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Reichenfels

Die Mühle 10

8,9

Die Mühle 10

Ubytovanie (Hotel) Die Mühle 10. Located in Reichenfels in the Carinthia Region, a 20-minuted drive from the Red Bull Ring, Die Mühle 10 features a small spa area, a children's playground... Ubytovanie Die Mühle 10 sa nachádza v meste Bambergerstraße 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantik-Villa LebensART

8,9

Romantik-Villa LebensART

Ubytovanie (Apartmány) Romantik-Villa LebensART. Surrounded by a 2,300 m² garden, this renovated villa dating from 1875 enjoys a quiet location in Reichenfels in the Lavant Valley. Ubytovanie Romantik-Villa LebensART sa nachádza v meste St. Peter 78 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 372 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aqua Reiki Ski Hotel Klippitz Nordost

8,6

Aqua Reiki Ski Hotel Klippitz Nordost

Ubytovanie (Hotel) Aqua Reiki Ski Hotel Klippitz Nordost. Offering a terrace and ski-to-door access, Aqua Reiki Ski Hotel Klippitz Nordost is situated in Reichenfels in the Carinthia Region. Ubytovanie Aqua Reiki Ski Hotel Klippitz Nordost sa nachádza v meste Am Rainsberg 116 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 203 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus Pension Pichlbauer

Gasthaus Pension Pichlbauer

Ubytovanie (Penzión) Gasthaus Pension Pichlbauer. Set in Reichenfels and accessible via an asphalt road, Gasthaus Pension Pichlbauer has a terrace. Ubytovanie Gasthaus Pension Pichlbauer sa nachádza v meste Weitenbach 71 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gemütliches Bauernhaus

Gemütliches Bauernhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gemütliches Bauernhaus. Located in Reichenfels in the Carinthia region, Gemütliches Bauernhaus features a patio and river views. Ubytovanie Gemütliches Bauernhaus sa nachádza v meste 9463 Weitenbach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Reichenfels

Mesto Reichenfels sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Reichenfels.