Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Reifnitz

V meste Reifnitz (Rakúsko) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Reifnitz

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Reifnitz

Haus Wolfgang

9,8

Haus Wolfgang

Ubytovanie (Apartmány) Haus Wolfgang. Situated in Reifnitz, 14 km from Velden am Wörthersee, Haus Wolfgang features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Haus Wolfgang sa nachádza v meste Parkweg 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Komposch - adults only

9,7

Villa Komposch - adults only

Ubytovanie (Apartmány) Villa Komposch - adults only. This adult-only property is located a 5-minute from the beach and 500 metres from Lake Wörth in Reifnitz. Ubytovanie Villa Komposch - adults only sa nachádza v meste Seenstrasse 59 (Rakúsko - Korutánsko).

Gästehaus Haselgruber

9

Gästehaus Haselgruber

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Haselgruber. Set in Reifnitz, 14 km from Velden am Wörthersee, Gästehaus Haselgruber offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie Gästehaus Haselgruber sa nachádza v meste 2 Haselweg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Rosl

8,9

Gästehaus Rosl

Ubytovanie (Privát) Gästehaus Rosl. Set in Reifnitz, 14 km from Velden am Wörthersee, Gästehaus Rosl offers a garden and free WiFi. Guests at the homestay can enjoy a buffet breakfast. Ubytovanie Gästehaus Rosl sa nachádza v meste St. Anna Str.8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Margarethe

7,9

Villa Margarethe

Ubytovanie (Privát) Villa Margarethe. Villa Margarethe is located in Reifnitz and offers a garden and a private beach area. Ubytovanie Villa Margarethe sa nachádza v meste Süduferstrasse 145 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FeWo TOP 01

FeWo TOP 01

Ubytovanie (Apartmán) FeWo TOP 01. Set in Reifnitz, FeWo TOP 01 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 14 km from Velden am Wörthersee. Ubytovanie FeWo TOP 01 sa nachádza v meste Raunacherstr. 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 201 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Forellenweg

Villa Forellenweg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Forellenweg. Villa Forellenweg is situated in Reifnitz and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Villa Forellenweg sa nachádza v meste Reifnitz Forellenweg 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 397 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Reifnitz

Mesto Reifnitz sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Reifnitz.