Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rejvíz

V meste Rejvíz (Česká republika) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rejvíz

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rejvíz

Horský apartmán Vyhlídka

9,8

Horský apartmán Vyhlídka

Ubytovanie (Apartmán) Horský apartmán Vyhlídka. Situated in a calm area of Rejvíz settlement, with view of Orlík, Vozka and Keprník mountains, Horský apartmán Vyhlídka offers a self-catered... Ubytovanie Horský apartmán Vyhlídka sa nachádza v meste Rejvíz (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horský apartmán Vyhlídka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Horský apartmán Vyhlídka momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chata Pod Koberštejnem

9,4

Chata Pod Koberštejnem

Ubytovanie (Apartmán) Chata Pod Koberštejnem. In quiet surroundings, next to a cross-country skiing trail, Chata Pod Koberštejnem offers free WiFi and a garden with barbecue facilities and a fireplace. Ubytovanie Chata Pod Koberštejnem sa nachádza v meste Rejvíz (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Chata Pod Koberštejnem má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Chata Pod Koberštejnem momentálne evidujeme 24 recenzií.

Chalupa Přeslička

9,2

Chalupa Přeslička

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Přeslička. Situated in Rejvíz, Chalupa Přeslička features accommodation with a patio and free WiFi. The chalet has garden views and is 13 km from Jarnołtówek. Ubytovanie Chalupa Přeslička sa nachádza v meste Rejvíz (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Chalupa Přeslička má celkové hodnotenie 9,2. Pre Horská chata Chalupa Přeslička momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzion U mlýna

8,8

Penzion U mlýna

Ubytovanie (Apartmány) Penzion U mlýna. Penzion U mlýna sa nachádza v rezorte Dovolena Rejvíz a ponúka izby so súkromnou kúpeľňou (priamo v izbe), apartmány s kompletne vybavenou kuchyňou alebo... Ubytovanie Penzion U mlýna sa nachádza v meste Rejvíz (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U mlýna má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Penzion U mlýna momentálne evidujeme 118 recenzií.

Férovka horská chata Josefa Odložila

8,7

Férovka horská chata Josefa Odložila

Ubytovanie (Horské chaty) Férovka horská chata Josefa Odložila. Chata sa nachádza v dedinke Rejvíz. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Poľské mesto Lądek-Zdrój nájdete vo vzdialenosti 33 km. Ubytovanie Férovka horská chata Josefa Odložila sa nachádza v meste Rejvíz (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Orlík

8

Penzion Orlík

Ubytovanie (Penzión) Penzion Orlík. Penzión Orlík sa nachádza v osade Rejvíz v Jeseníkoch a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch a záhradu s terasou a... Ubytovanie Penzion Orlík sa nachádza v meste Rejvíz (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Orlík má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Orlík momentálne evidujeme 100 recenzií.

Hotel Franz

7,6

Hotel Franz

Ubytovanie (Hotel) Hotel Franz. Hotel sa nachádza v pokojnej časti obce Rejvíz, len 800 metrov od Veľkého Mechového jazierka a 7 km od lyžiarskeho strediska Příčná Zlaté Hory. Ubytovanie Hotel Franz sa nachádza v meste Rejvíz (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Franz má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Hotel Franz momentálne evidujeme 210 recenzií.

Chata Dolina

Chata Dolina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Dolina. Set in Rejvíz in the Olomouc Region Region, this holiday home is 34 km from Lądek-Zdrój. The property features views of the garden and is 28 km from Nysa. Ubytovanie Chata Dolina sa nachádza v meste Rejvíz (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 378 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chata Dolina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Rejvíz

Mesto Rejvíz sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Rejvíz.