Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Renče

V meste Renče (Slovinsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Renče

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Renče

Hiška pod Krasom

9,7

Hiška pod Krasom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hiška pod Krasom. Boasting free bikes, a garden, and a casino, Hiška pod Krasom features accommodation in Renče with free WiFi and garden views. Ubytovanie Hiška pod Krasom sa nachádza v meste Renče (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prenočišča Kogoj

9,4

Prenočišča Kogoj

Ubytovanie (Bed and breakfast) Prenočišča Kogoj. Located in Miren, Prenočišča Kogoj provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a shared lounge. Ubytovanie Prenočišča Kogoj sa nachádza v meste Renče (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prenočišča Rusjan

9,3

Prenočišča Rusjan

Ubytovanie (Apartmány) Prenočišča Rusjan. Set in Renče, Prenočišča Rusjan offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Prenočišča Rusjan sa nachádza v meste Renče (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Renče

Mesto Renče sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Renče.