Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ribnica

V meste Ribnica (Slovinsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ribnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ribnica

Škrabčeva domačija

9,6

Škrabčeva domačija

Ubytovanie (Penzión) Škrabčeva domačija. Situated in Ribnica, Škrabčeva domačija has a garden and a terrace. Ubytovanie Škrabčeva domačija sa nachádza v meste Ribnica (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beekeeping Kojek

9,2

Beekeeping Kojek

Ubytovanie (Apartmány) Beekeeping Kojek. Set in Ribnica, 46 km from Ljubljana, Beekeeping Kojek offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Beekeeping Kojek sa nachádza v meste Ribnica (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Ana

9,1

Guesthouse Ana

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Ana. Situated in Hrib-Loški Potok, Guesthouse Ana has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytovanie Guesthouse Ana sa nachádza v meste Ribnica (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

STUDIO APARTMA

STUDIO APARTMA

Ubytovanie (Apartmán) STUDIO APARTMA. STUDIO APARTMA is located in Ribnica and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchenette. Ubytovanie STUDIO APARTMA sa nachádza v meste Ribnica (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ribnica

Mesto Ribnica sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Ribnica.