Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rigelj pri Ortneku

V meste Rigelj pri Ortneku (Slovinsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rigelj pri Ortneku

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rigelj pri Ortneku

Family Chalet Brinovška

9,3

Family Chalet Brinovška

Ubytovanie (Horská chata) Family Chalet Brinovška. Situated in Ortnek in the Dolenjska (Lower Carniola) region, Family Chalet Brinovška has a balcony and garden views. Ubytovanie Family Chalet Brinovška sa nachádza v meste Rigelj pri Ortneku (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)).

GOSTIŠČE DOM NA KUREŠČKU

GOSTIŠČE DOM NA KUREŠČKU

Ubytovanie (Penzión) GOSTIŠČE DOM NA KUREŠČKU. Set in Ig, GOSTIŠČE DOM NA KUREŠČKU has a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie GOSTIŠČE DOM NA KUREŠČKU sa nachádza v meste Rigelj pri Ortneku (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

GOSTIŠČE DOM NA KUREŠČKU

GOSTIŠČE DOM NA KUREŠČKU

Ubytovanie (Penzión) GOSTIŠČE DOM NA KUREŠČKU. Located in Ig, GOSTIŠČE DOM NA KUREŠČKU features a bar, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie GOSTIŠČE DOM NA KUREŠČKU sa nachádza v meste Rigelj pri Ortneku (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Ubytovanie v meste Rigelj pri Ortneku

Mesto Rigelj pri Ortneku sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Rigelj pri Ortneku.