Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Rinn

V meste Rinn (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rinn

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rinn

Tuschnhof

9,6

Tuschnhof

Ubytovanie (Apartmány) Tuschnhof. Tuschnhof is situated 2 km from the centre of Rinn and a 5-minute drive from the ski areas Tulfes and Patscherkofel. Ubytovanie Tuschnhof sa nachádza v meste Obere Hochstrasse 7b (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Stock

9,6

Ferienwohnung Stock

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Stock. Situated in Rinn, 2.2 km from Schartenkogellift, Ferienwohnung Stock features accommodation with a garden, free WiFi and room service. Ubytovanie Ferienwohnung Stock sa nachádza v meste Obere Hochstraße 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Alt

9,5

Ferienwohnung Alt

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Alt. Ferienwohnung Alt is an apartment with a a balcony with views of the Patscherkofel and Nordkette Mountains quietly located in Rinn, 6 km from the... Ubytovanie Ferienwohnung Alt sa nachádza v meste Schauflacker 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rinn

Mesto Rinn sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Rinn.