Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rogašovci

V meste Rogašovci (Slovinsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rogašovci

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rogašovci

Turistična Kmetija Čebelji Gradič

9,8

Turistična Kmetija Čebelji Gradič

Ubytovanie (Apartmány) Turistična Kmetija Čebelji Gradič. Located in Rogašovci, 41 km from Bad Blumau, Turistična Kmetija Čebelji Gradič provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Turistična Kmetija Čebelji Gradič sa nachádza v meste Rogašovci (Slovinsko - Pomurje).

Beautiful house surrounded by pure nature

9,8

Beautiful house surrounded by pure nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful house surrounded by pure nature. Beautiful house surrounded by pure nature is located in Rogašovci and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Beautiful house surrounded by pure nature sa nachádza v meste Rogašovci (Slovinsko - Pomurje).

Gostišče - Guesthouse Kuzmič

9

Gostišče - Guesthouse Kuzmič

Ubytovanie (Penzión) Gostišče - Guesthouse Kuzmič. Situated in Rogašovci, Gostišče - Guesthouse Kuzmič has a restaurant, garden and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Gostišče - Guesthouse Kuzmič sa nachádza v meste Rogašovci (Slovinsko - Pomurje).

APARTMAJI KISILAK

APARTMAJI KISILAK

Ubytovanie (Apartmány) APARTMAJI KISILAK. Situated in Rogašovci, 38 km from Gamlitz, APARTMAJI KISILAK features a terrace and free WiFi. Ubytovanie APARTMAJI KISILAK sa nachádza v meste Rogašovci (Slovinsko - Pomurje).

Gostišče Kuzmič

Gostišče Kuzmič

Ubytovanie (Penzión) Gostišče Kuzmič. Gostišče Kuzmič features a restaurant, bar, a garden and terrace in Rogašovci. Ubytovanie Gostišče Kuzmič sa nachádza v meste Rogašovci (Slovinsko - Pomurje).

Ubytovanie v meste Rogašovci

Mesto Rogašovci sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Rogašovci.