Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rogašovci

V meste Rogašovci (Slovinsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rogašovci

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rogašovci

Turistična Kmetija Čebelji Gradič

9,8

Turistična Kmetija Čebelji Gradič

Ubytovanie (Apartmány) Turistična Kmetija Čebelji Gradič. Located in Rogašovci, 41 km from Bad Blumau, Turistična Kmetija Čebelji Gradič provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Turistična Kmetija Čebelji Gradič sa nachádza v meste Rogašovci (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful house surrounded by pure nature

9,8

Beautiful house surrounded by pure nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful house surrounded by pure nature. Beautiful house surrounded by pure nature is located in Rogašovci and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Beautiful house surrounded by pure nature sa nachádza v meste Rogašovci (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gostišče - Guesthouse Kuzmič

9

Gostišče - Guesthouse Kuzmič

Ubytovanie (Penzión) Gostišče - Guesthouse Kuzmič. Situated in Rogašovci, Gostišče - Guesthouse Kuzmič has a restaurant, garden and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Gostišče - Guesthouse Kuzmič sa nachádza v meste Rogašovci (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rogašovci

Mesto Rogašovci sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Rogašovci.