Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Roppen

V meste Roppen (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Roppen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Roppen

Ferienwohnung Inntalblick

9,7

Ferienwohnung Inntalblick

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Inntalblick. Set in Roppen in the Tyrol region, Ferienwohnung Inntalblick features a patio and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Inntalblick sa nachádza v meste Hohenegg 14 Erdgeschoss (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Thalerhof

9,6

Thalerhof

Ubytovanie (Penzión) Thalerhof. Set in the Tyrolean Alps in the village of Roppen, Thalerhof offers traditionally furnished rooms with a private bathroom. Ubytovanie Thalerhof sa nachádza v meste Obbruck 11 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Alpina

7,3

Pension Alpina

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Alpina. Set in Roppen, 39 km from Seefeld in Tirol, Pension Alpina offers a garden and free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a buffet breakfast. Ubytovanie Pension Alpina sa nachádza v meste Roppen (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Roppen

Mesto Roppen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Roppen.