Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Roštín

V meste Roštín (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Roštín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Roštín

Chalupa Chřiby

9,6

Chalupa Chřiby

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa Chřiby. Situated in Roštín, Chalupa Chřiby features free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Chalupa Chřiby sa nachádza v meste Roštín (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreační Areál Kamínka

8,5

Rekreační Areál Kamínka

Ubytovanie (Kemping) Rekreační Areál Kamínka. Ubytovacie zariadenie Rekreační Areál Kamínka sa nachádza v meste Roštín v Zlínskom kraji. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Rekreační Areál Kamínka sa nachádza v meste Roštín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Rekreační Areál Kamínka má celkové hodnotenie 8,5. Pre Kemping Rekreační Areál Kamínka momentálne evidujeme 18 recenzií.

Selská chalupa s bazénem a prostornou zahradou

Selská chalupa s bazénem a prostornou zahradou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Selská chalupa s bazénem a prostornou zahradou. Situated in Roštín in the Zlin region, Selská chalupa s bazénem a prostornou zahradou features a terrace. Ubytovanie Selská chalupa s bazénem a prostornou zahradou sa nachádza v meste Roštín (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Roštín

Mesto Roštín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Roštín.